Jump to content
php.lv forumi

Clicku Skaitiishana


Benvenuto

Recommended Posts

man ir taads jautaajums: es gribeetu uztaisiit skaitiitaaju, kas skaita cik reizes cilveeks ir nospiedis uz linka, lai populaaraakos linkus es vareetu izkaartot augshaa, bet man nav skaidrs princips. pieljauju, ka katreiz, kad juuzeris nospiezh uz linka kaukaadaa ailiitee datubaazee pieplusojas 1. bet kaada iisti ir taa lkomanda ar kuru vareetu piefikseet, ka links ticis nospiests? :mellow:

Link to comment
Share on other sites

es jau nezinu es tikai iesacejs...

bet ka butu ja tu skaititu nevis to cik reizes kaut kas tiek nospiests bet gan to cik reizes kaut kas tiek apskatites tas butu nevis uz linka kaut ko raksti bet gan uz dokumenta

pienemsim ja tev ir index.php un no turienes var tikt uz guestbook.php un forum.php tad viniem abiem prieaksti sakuma lai +1 attiecigaja vieta...

Link to comment
Share on other sites

nu patiesībā funktieris vienkāršāks par vienkāršu

vispirms pasakam viņam, ka visi linku mums būs teiksim uz failu redirect.php, kuram savukārt tiek padots viens mainīgais kas norāda uz kurieni ir jāredirektē viss pieprasījums, piem. <a href="redirect.php?link=1".....

tālāk iekš redirect.php notiekās apmēram tā:

<code><font color="#000000">
<font color="#0000CC"><?
[url=http://lv.php.net/mysql_query]mysql_query[/url]</font><font color="#006600">(</font><font color="#CC0000">"update counter set count=count+1 where link=$link"</font><font color="#006600">);
</font><font color="#FF9900">//šajā vietā ir tavā ziņā vai tu pašu linku velc ārā no datubāzes vai definē scriptā...
</font><font color="#0000CC">[url=http://lv.php.net/header]header[/url]</font><font color="#006600">(</font><font color="#CC0000">"location: $link"</font><font color="#006600">);
</font><font color="#0000CC">?></font>
</font>
</code>

nu lūk, tas tā kā būtu viens trakoti vienkāršs variants :)

Link to comment
Share on other sites

P.S. Offtopic... Benvenuto: tavs avatars biezhi trakoti kriit uz nerviem...

VO VO !

es to visu laiku domaju bet neuzdroshinajos teikt :lol:

ka es ieraugu to avataru ta man uzreiz gribas kadu sist un SIST un SIST un...

Benvenuto tu nes pilnu atbildibu par cietusajiem :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
×
×
  • Create New...