Jump to content
php.lv forumi

PHP un Ajax


Parasts cilvēks

Recommended Posts

iedod linku uz šo topiku tam, kurš tev "palīdzēja" uzrakstīt to skriptu. vai arī mācies un raksti pats ;)

tavs pēdējais jautājums liecina par to, ka tu nemaz īsti nezini, kā strādā pašreizējais kods :D

 

Vai tad tik tiešām grūti pastāstīt, kas tieši jānomaina? :(

 

Kā jau teicu, iepriekš, pats es viņu netaisīju, man viņu palīdzēja uztaisīt. Un es jau labprāt nosūtītu linku tam, kas man palīdzēja, bet viņš diemžēl nav sasniedzams, tapēc arī čakārējos pats un mēģinu tajā visā iebraukt :(

 

Jebkurā gadījumā, liels paldies!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 35
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

epic, tatad tev staasta un tu nemaz negribi un nespeej iebraukt? :D

 

Es gribu un cenšos, bet kaut kā drusku pietrūkt...

 

Katrā ziņā ļoti interesanti, tā vietā, lai kāds varētu parādīt, kā paraizi jādara, lai viss būtu ok, jūs tikai kritizējat...

 

Bēdīgi

 

Bet nu neko darīt, kā ir tā ir...

Link to comment
Share on other sites

Kritizē ikvienu,kas kaut ko dara,tikai tā nav tāda kritika,kā Tev liekas.Šis ir pieredzes apmaiņas forums,kurā vienmēr padalās ar zināšanām,norādot uz kļūdām,bet pašam ir kaut kas vismaz minimāli jāzin,lai viņas varētu ņemt vērā un atrisināt.Visas problēmas savulaik katrs pirmoreiz ir risinājis mācoties,lasot un neskaitāmas reizes mēģinot,kamēr sanāk.Un Tu pat nevari iedomāties,kā ir visiem apnicis ikdienā lasīt ko šādu:

Vai tad tik tiešām grūti pastāstīt, kas tieši jānomaina? :(

Un tad seko nosūtījums uz Google,vai Darba sadaļu :) Ja neviens nevēlētos palīdzēt,tad šajā topikā nebūtu 3 lappuses ar 33 komentāriem.Pats pat paspēju ko jaunu par IE niansēm iemācīties pa šo laiku,ko vispār nezināju.Tā ka viss atkarīgs no uztveres un vēlēšanās darīt :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...