Jump to content
php.lv forumi

Bloga izveide PHP / MySQL


jackass1919

Recommended Posts

Sveiki.

 

Lieta tāda, ka nepieciešams izveidot tādu kā bloga sistēmu, nezināju kā to nosaukt, tapēc saku tā, ta tad puse no darba man jau ir gatavs, tas ir logins.

Man vajag ne gluži blogu, bet gan ierakstus kur notiek tāda kā uzskaite, piemēram, man ir vairāki datori un man vajag viņus reģistrēt piemēram norādot katrā ierakstā kas viņiem ir iekšā.... piem. nosaukums, svars utt, kaut kā tamlīdzīgi, grūti paskaidrot :D

 

Man ir logins http://www.failiem.lv/down.php?i=yloykw&n=www.rar šeit var lejuplādēt visus failus ko es izmantoju, tur ir iekšā arī datu bāze.

 

http://www.failiem.lv/thumb_show.php?i=ngceez&n=Untitled.png

 

Man ir nepieciešams palīdzēt izveidot vel vienu izvēlni, piemēram raksti vai arhīvs, blakus [Admin Center] un tad lai var pievienot jaunu rakstu un tajā būtu iekļauts piem. nosaukums un vel kāds lauks, es pēc tam modificēšu tos laukus ka man vajag, vel vajag lai tos jaunos ierakstus varētu apskatīt un meklēt pēc nosaukuma un pievienošanas datuma un lai uzrādās lietotāja vārds kas to ir pievienojis

 

Cerams ka sapratāt...

 

Protams es saprotu ka šeit ar labdarību neviens nenodarbojas, es jau arī neprasu visu sīki un smalki, gribu tik zināt kā to izveidot, pēc tam pievienošu jaunus laukus un labošu vecos pats

 

Varbūt varētu tad jums kā atlīdzināt, tik nezinu kā, varbūt kādi ierosinājumi, ja kāds uzņemas to darīt?

 

Tā stulbi jau izklausās, bet nu man vajag un tāpēc prasu, savādāk jau neprasītu.

 

Būtībā jau tas ko prasu nav sarežģīti, bet esmu pārāk liels iesācējs un jau šo te mēģināju, bet jo vairāk darīju, jo vairāk sabojāju jau esošas funkcijas... tā kā labāk neko nečakarēt un pajautāt profiņiem, ja es būtu profiņš, man te būtu nepilnas stundas darbs, pēc manām domām, ta kā ja kādam ir šis te laiks, tad izpalīdzat.

 

Paldies

 

P.S. Vel vajadzīgas kategorijas, lai var sagrupēt visus ierakstus

Link to comment
Share on other sites

Nu neviens ta pat vien neko netaisis.

 

Izlasot virsrakstu nodomaaju - vot rakstiishu Wordpress FTW. Izlasiiju tekstu un nesapratu kaads sakars tam visam ir ar blogu.

 

Lai nu kaa Wordpress tu taapat vari izmantot...ja ir vajadziiba, tur var defineet arii custom fields.

Link to comment
Share on other sites

nu gan sasmīdināji: "puse no darba man jau ir gatavs, tas ir logins", "ja es būtu profiņš, man te būtu nepilnas stundas darbs", ... ka tik ne tā :D:D:D

 

nepilna stunda paietu, kamēr runājot ar tevi, vsp saprastu visas prasības

 

labāk izdomā, kādu budžetu gribi veltīt šai lapai, un liec piedāvājumu darba slud sadaļā

Link to comment
Share on other sites

Nu ok, ja jau jums tik grūti tad nevajag!

 

Paldies Aleksej, vismaz sniedzi noderīgu informāciju, nāksies papētīt un jamēģina piesaistīt kāds no tiem blogiem manam loginam un tad pielabot lai izmantojas kā man vajag, bet diez vai man sanāks bez palīdzības....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...