Jump to content
php.lv forumi

SMS, MYSQL PHP


wowdead

Recommended Posts

Man doma tada , Ieiet mana web lapa izveido accountu, pirmo reiz ieejot acc prasa verification kodu, paslaik kodu suta uz e-mail bet es velos lai so kodu sanem lietotajs pec sms nosutisanas, piemeram XXX NIKS nosutot uz XXX numur lietotajs atbildes sms sanem kodu. Pashlaik ir taa lietotaajs izveido accountu accounts saglabajas mysql un lidz ar vinu ieksh verification field ir kods sageneretais, gribu lai sms.php scripts piemeram nolasa no mysql verification field kodu un nosuta to lietotajam,

XXX Niks ir USERNAME fields piemeram ID-->1 Username ----> XXX Password----> xxx Verification---> ghdsk3

 

doma tada lietotajam nosutot sms sms.php scripts samekle datubaze username ar sms noradito NIKS un pec atrasanas no verification field nolasa kodu un nosuta lietotajam.

Jautajumis tad : Kaa to visu dabut gatavu, kas jaraksta sms.php scripta ?

 

Pashlaik man ir sads scripta template kas man vina jauzraksta lai darbotos ka es velos:

<?php

 

# pārbaudam, vai pieprasījums ir atnācis no MŪSU servera

if (!in_array($_SERVER['REMOTE_ADDR'], array("217.199.115.18", "80.255.224.34")) exit("Don't cheat");

 

# Ja nauda jau tika noņemta no klienta, tad veicam kādas darbības

if ($_GET["charged"]){

# piemēram klients ir nosūtījis tādu sms: "somecodeX 123456";

preg_match("/somecode(\d+)\s*(.*)/i", $_GET["text"], $matches);

// ja iszinja ir "somecode1 kostya", tad $matches[1] = "1" $matches[2] = "kostya"

$sql = "MAKE SOME SQL QUERY";

mysql_query($sql);

}else{ // tikai atbildam klientam par sanemto sms, uz pirmo servera pieprasijumu

// sms examples

//somecode1 somenick // Ls 0.15

//somecode2 somenick // Ls 0.35

//somecode3 somenick // Ls 0.95

preg_match("/somecode(\d+)\s*(.*)/i", $_GET["text"], $matches);

# в зависимости от цифры выставляем ответ и цену

switch ($matches[1]){

case 1: // contra1 TEXT

$price = 1.15; // Ls 0.15

$answer = "Spasibo, s vas snjato Ls 0.15";

break;

case 2:

$price = 0.35; // Ls 0.35

$answer = "Spasibo, s vas snjato Ls 0.35";

break;

case 3:

$price = 0.95; // Ls 0.95

$answer = "Spasibo, s vas snjato Ls 0.95";

break;

default:

$price = 0.10;

$answer = "Izvinite, sms sostavleno nepravilno";

}

# vistavlaem cenu na SMS

header("x-esteria-price: ".$price);

# otvechaem klientu

echo $answer;

exit();

}

?>

Edited by wowdead
Link to comment
Share on other sites

un kas tieši nav skaidrs?

tur kodā ir komentāri...

esteria lapā ir tehniskā informācija...

 

kodē tik augšā ;)

$sql = "MAKE SOME SQL QUERY"; kas jaraksta>?

nesaprotu to dalu kur pec sms nosutisanas nolasiis username un balstoties pec ta nolasis verification kodu un pectam nosutis lietotajam

Link to comment
Share on other sites

tādas lietas ir jāskatās konkrēti. viss tavs webs (kods & datubāze). tad var normāli kvalitatīvi kko izdarīt. tā kā ir runa par naudu, tad kods ir arī labi jānotestē, bet to normāli nevar izdarīt, runājot caur forumu...

 

ja tu pats neprogrammē, tad drīzāk ieliec sludinājumu, lai kādam ir haltūra

Link to comment
Share on other sites

Ja interesē, PM. Sakodēt var vienā laidā. Es labāk izvēlētos tā, lapas verifikācijas kods, lai tu piereģistrētos, un uzliekam tā user profile lauks active: vērtības 0 vai 1. Pēc tam sms skriptā ir savi verifikation kodi, piemēram, lai aktivizētu useri, USER 110 uz 1827 kur 110 ir user ID, pēc tam sms kodā pie veiksmīgas regošanās sms serveris atpakaļ atgriež usera ID, un tad kverijs, sql update users where user_id = 110 and active = 1

 

Lapā atkal izveidojam čeku. If user_active = 0 echo "Sūti sms uz 1827 ar kodu: USER 110".

 

Ideja ir tāda, ka reāli kam tev čakarēt esošo sistēmu, vienkārši izveido lapā pārbaudi un viss :) Tava sistēma + sms sistēma, kur starpā ir sajūgšana.

 

Karoče, ja kaut ko saprati, labi, ja nē, PM.

Edited by foxsk8
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...