Jump to content
php.lv forumi

viens zem otra...


Snukzz

Recommended Posts

nu viss ir jauki un skaisti, bet man katalogs.php kur ir taus skripc ir inkluudots index.php, un genereejot id vinjsh nenoraada lapu kur tas iisti atrodas un aizmet uz pirmo, karoce pirmo izveelni vinjsh uzgenree un tas arii viss! A ko nu? :huh:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tip ja brouzerii aiz adreses pieraksta klaat index.php?page=2&&kat=1&&sub_kat=1 tad sis izvada "lapa atpakal" un neko vairaak! :( ...nu protams izvada menuci un raami... :unsure:

Edited by Snukzz
Link to comment
Share on other sites

Tip ja brouzerii aiz adreses pieraksta klaat index.php?page=2&&kat=1&&sub_kat=1 tad sis izvada "lapa atpakal" un neko vairaak! :( ...nu protams izvada menuci un raami... :unsure:

hint: $_SERVER['PHP_SELF'] ievada tekošā (arī inklūdojamā) faila nosaukumu.

Link to comment
Share on other sites

hint: $_SERVER['PHP_SELF']ievada tekošā (arī inklūdojamā) faila nosaukumu.

Vinsh ievada vai vinjam buutu jaaievada? Bet browseris raada sitaadu linku kat uzveelos kaadu kategoriju

http://127.0.0.1/ideline/snxcode/public_html/index.php?kat=5

Link to comment
Share on other sites

function g($katalogs)
{
if (isset($_GET[$katalogs]))
 return (int)$_GET[$index];
else
 return 0;
}
echo '<div class="body">';
if (g('kat')) //zinama kategorija
{
if (g('sub_kat') && !g('prece'))//subkateg. izveleta, radam N pedejos produktus no tas
{
 $m->q("SELECT * FROM preces WHERE sub_kat_id='".g('sub_kat')."' ORDER BY nos LIMIT ".g('page')*$per_page.','.($per_page+1));
 echo '<div class="products">';
 if (g('page'))
  echo '<a href="'.$_SERVER['PHP_SELF'].'?kat=.g('kat').'&sub_kat='.
   g('sub_kat').'&page='.(g('page')-1).'>lapa atpakal</a>';

a gadiijumaa pirmspeedeejaa rindinju tev nevajag palabot shaadi?

echo '<a href="'.$_SERVER['PHP_SELF'].'?kat='.g('kat').'&sub_kat='.

aiz ?kat= arii ir jaaliek '

vai es kljuudos? B)

 

Jaa un veel, vai labaak pie echo "savienojosho punktinju" vietaa nebuutu likt komatinjus? itkaa jau mazsvariigi, bet tomeer paatrina :)

Edited by arnico
Link to comment
Share on other sites

Nu jaa, bet tas jau buutiibu nemaina! :P

 

...nesajeedzu kas tieshi tur neshancee... Venoma scripc tip sancee, tip nee <_< ... nu pilniigi neko vairs nesaprotu! :huh:

Varbūt kādam ir idejas?

Edited by Snukzz
Link to comment
Share on other sites

bubu :) tu pareizi saprati to ko es biju domaajis :)

 

Ja pareizi atceros tad shajaa pat forumaa kaukur bija links uz phpbilder.com lapu un rakstu par aatraaku un labaaku kodu :) un itkaa par aaris milisekundeem tie komatinji iznaakot aatraak :) Tiiri loogjiski, ar punktinjiem, iznaak taa ka visas taas veertiibas PHP ir jaasavieno vienaa stringaa un peec tam jaaizvada, toties ar komatinjiem, vienkaarshi peec kaartas tiek izvadiitas taas veertiibas :)

Link to comment
Share on other sites

bubu :) tu pareizi saprati to ko es biju domaajis :)

 

Ja pareizi atceros tad shajaa pat forumaa kaukur bija links uz phpbilder.com lapu un rakstu par aatraaku un labaaku kodu :) un itkaa par aaris milisekundeem tie komatinji iznaakot aatraak :) Tiiri loogjiski, ar punktinjiem, iznaak taa ka visas taas veertiibas PHP ir jaasavieno vienaa stringaa un peec tam jaaizvada, toties ar komatinjiem, vienkaarshi peec kaartas tiek izvadiitas taas veertiibas :)

Tieši tā man ar liekas, t.b. intuitīvi liekas, ka ar komatiem būs ātrāk, jo nav jāveido strings. Bet testējis neesmu.

Link to comment
Share on other sites

Komati ta kuul, bet skripc ta nerukaa! :P Man te kaads pachuksteeja, ka labaak buutu sito pasu katalogu dallit vairaakos failos

nu vienaa failaa uztaisi sarakstu, otraa failaa subktegoriju sarakstu, kas sanjem kategorijas id. treshaa failaa prechu sarakstu, kas sanjem subkategorijas id un veel fails, kas sanjem preces id un izvada visu par preci.

Man taga rodaas naakaimais jautaajums, kaa tas reaali ir izdaraams? :blink:

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...