Jump to content
php.lv forumi

Kā mainīgajā ielasīt failu tā lai viņā neizpildītos php daļa?


404

Recommended Posts

Ir konstrukcija,kas būvēta pēc tipa: index.php + include vajadzīgais template/controller fails.iekš CMS ir doma ērtības labad ieviest iespēju mainīt šo failu saturu.Pirmā doma bija ar file_get_contents ielasīt faila saturu stringā,kuru tālāk iemest iekš <textarea> labošanai.Ja template satur tikai html,tad viss ir ok,bet problēma ir tajā,ka dažās pa vidu ir arī php kodiņš.(Zinu ka tas nav labi,bet tā nu šobrīd pārejas posmā ir) Tā nu viņš failu ielasot,mēģina izpildīt viņā esošo php daļu,kas izraisa pilnīgi ne to kas bija iecerēts.Atrast pēc darbības neko pretēju eval funkcijai arī neizdevās,vai arī nemāku meklēt.Kā to būtu iespējams panākt?

Link to comment
Share on other sites

Atrisināju problēmu.Nebiju aizdomājies tik tālu,ka ielasāmo failu uz labošanas brīdi tak var iemest kādā tmp mapē,pārdēvējot par .txt,un darīt ar saturu ko vien vajag.Atvainojos par nejēdzīgu topiku :D

Edited by 404
Link to comment
Share on other sites

Man arī tā likās,tomēr viņā php daļa mēģina izpildīties.Tas laikam ir saistīts ar to,ka faili jau man nav kā parasti templatēm .tmpl vai .txt ,bet gan .php Sanāk,ka variants: $string=file_get_contents('file.php'); nav realizējams tapēc ka .php tiek uztverts kā izpildāms neatkarīgi,kā viņu izsauc,vai man tur kaut kāda mistika panesusies? Ar citu paplašinājumu viss ir ok.

Link to comment
Share on other sites

Nu vairs vispār neko nesaprotu.Uzliku vēlreiz pārbaudīt atkal pa vecam,un nu .php fails smuki tiek ielasīts arī ar file_get_contents nemēģinot viņu izpildīt.Google it kā izmeta pāris pāris šādas problēmas,bet tā arī nesapratu,kas tam ir par iemeslu.Lai nu kā,bet viss tagad strādā arī pēc sākotnējās idejas :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...