Jump to content
php.lv forumi

SMS Reklāmas skripts


outsider

Recommended Posts

Sveiki!

Es esmu nedaudz apguvis HTML+CSS+PHP un vēlos izveidot SMS Reklāmas skriptu, kas darbojas uz fortumo.

 

Kā tam būtu jānotiek:

1. Lietotājs ievada informāciju ailītēs un redz paraugu, kā izskatīsies reklāma

2. Lietotājs nosūta sms un saņem kodu

3. Lietotājs ievada kodu un nospiež pogu 'Pievienot'. Tad pievienojas reklāma konkrētā vietā uz konkrētu laiku

4. Pēc konkrēta laika (piem. 30 dienām) no reklāmas stenda automātiski izņemas reklāma

 

Ar to, ka kodu saņem pēc sms nosūtīšanas un ievada informāciju ailītēs un redz paraugu es pats varēšu sataisīt, tikai es nesaprotu kā lai datubāzē vai kādā failā ievieto tekstu, ja kods ir ierakstīts pareizs?

Un kā var pievienot tā, lai pēc konkrēta laika izņemās konkrētie dati?

 

Ja gribat palīdzēt privāti un/vai sniegt piedāvājumus saistībā ar šo tēmu, tad rakstiet man skypā braaleeni.

Link to comment
Share on other sites

Neiesaku izmantot Fortumo, jo nav līguma un naudu varēsi iznjemt tikai tajā gadījumā ja būs vismaz 50 ls.

Iesaku www.esteria.lv .

Ja kods ir apmaksāts vinji izmanto 'charged' if =1, tikai tajā gadījuma, tu vari ievietot viņa sludinājumu, tada pašā veida kā iepriekš ar mysql_query(INSERT). Par sms servisu te jau ir viens topiks, meklē.

Vienkāršakais veids ,šķiet ka būtu izmantot date() funkciju.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...