Jump to content
php.lv forumi

fortumo


eT`

Recommended Posts

man tagad sanāca vajadzība pēc viņu pakalpojumiem un skatos šie paši piedāvā to ka atnāk kods un jāapstiprina.

 

uztaisu ok skatos failus.

tātad nesaprotu vienu lietu, kur man jālabo lai pēc veiksmīgas koda ievades pārlādētu lapu un DB tiktu ievietota informācija ( pieskaitītos MB )

 

it kā ideja par šito vietu

<?	
function restricted_content() 
{
header('Location: http://manalapa.lv/parladetalapa.php');
}
?>

 

jo otrā failā ir vietiņa

<?
if ($my_pay->payment_verified()) 
{
$smspay_resp = $my_pay->restricted_content();
}
?>

tātad vai tīri pēc teorijas ja tiktu ievadīts pareizs kods, lapa tiktu pārlādēta?

man vienkārši nav kredīts lai pārbaudītu :D

 

Tālāk:

 

ok viņš ievada kodu un tas ir pareizs...

tālāk tagad mēģinu "izpīpēt", kā lai uztaisu, kad lapas pārlādēšanās laikā vai pirms tās tiktu labota attiecīgā lietotāja DB tabula un tiktu pievienoti MB

 

ok ideja kkāda apmēram ir ka tur kur tā funkcija restricted content pirms tam vajadzētu kautkādu kvēriju, kas ALTER table blablabla utt. utjp.

 

BET [ ļoti liels BET ]

 

kā lai kvērijs nosaka kura tieši lietotāja tabula jārediģē.?

te nu es iesprūdu :/

 

 

EDIT: ja vajag adresi kur būtu parādīta tā forma kur jāievada kods PM

Link to comment
Share on other sites

šitām fičām, kādu gribi panākt, ja nekļūdos vajadzēs izmantot AJAX, ja gribi lai lapa pārlādētos automātiski. Domāju, ka vienkāršāks variants būtu līdzīgi, kā dr.lv, ka pasūtītājs saņem sms, kur norāda, pakalpojums ir vai nav nopirkts. Kad saņemt to sms tad lapā nospiež pogu ATJAUNOT un pakalpojums ir pieejams. Pats PHP uz savu galvu lapu nepārlādēs, jo viņam jau nav ne jausmas, ka DB ir kaut kas mainījies vai nav. Nu tās manas domas par doto postu, ceru, ka pareizi sapratu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...