Jump to content
php.lv forumi

ievajadzejas ierakstit faila..


rumpels

Recommended Posts

nez vai vispar bija verts jautat te tadus visadus lameriskus jautajumus uzdod un shis ari nebut neatshkjirsies..tatad esmu jau nonjemies padsmit stundas ka galva jau kup un vairs neko nevaru sashtukot vai sameklet, tapec ludzu palidzibu ar kadu f-ju kura spej ierakstit faila rindas starp tam neatstajot atstarpes-tukshas rindas...

janis||52

karlis||13
davids||18


mareks||7

tads princips ir failam kursh satur shadu info un izvadit neizdodas, megjinaju ar izvadishanu nekas neizdevas neko neatradu bet tad saku shtukot ka labak lai pie ierakstishanas neatstaatu tukshas rindas, bet neatradu...turpinashu mekleshanu bet ja kads var dot padomu bushu pateicigs:)

Link to comment
Share on other sites

noup bubu nesaprati mani...man ierakstas faili no viena .js faila kursh tur ir shausmigs un esmu jau stringojis un repleisojis lidz nemanjai lidz kamer beigu beigas vinsh raksta normala veida kadu augsha esmu jau zimejis bet tas tukshas rindas...:)... ja butu forma tad nebutu probu un neizmantotu trim bet gan nosacijumu ka ir ievadits lauka vismaz simbols vai burts un rakstitos nevis faila bet db:)

Link to comment
Share on other sites

trim() f-ja nonjem starpas no augshas un lejas bet ne pa teksta rindu starpam:(

Es biju domājis, ja viena rindinja ir $text mainīgajā, nevis viss blāķis, ko gāz failā. Ja raksta pa vienai rindiņai to failu, tad mans risinājums derēs.

Otrs variants, kamēr $text satur divus \n\n, aizvieto tos ar vienu \n. Arī līdzēs.

Link to comment
Share on other sites

isteniba jau megjinaju tos divus /n/n un pat megjinaju /0 un /x0B, visadi izmegjinajos..vienigais ko izdomaju ir ka atrada failu un es vinju atkal njemu un sutu uz nakamo failu un velamais rezultats tiek izlobits caur vel vienu papildus failu, traki sanak, bet iegustamo rezultatu domaju atjaunot vienu reizi diena ta ka nekas tragjisks nenotiks, domaju ka pret shadam shaizem ir kas funkcionalaks un felskiblaks..labs shamais vards:)

Link to comment
Share on other sites

oki izskaidroshu tuvak kas un ka...tatad ir .js fails kura glabajas dati un izvada koka veida izvelni...no sakuma megjinaju lai izvada no DB mysql nju un rezultats bija diemzhel bedigs jo stradaja lenak..tad nju lai izveidotu mekleshanu caur shim sadaljam esmu izveidojis failu kura ar file_get_contents f-ju izvelk datus un apstrada lidz pedejam ka tiek ierakstiti tikai nepiecieshamie dati:

sākums||?id=25||
produkti||?id=27||


servisi||?id=28||

utt. shie dati tad arī tiek ierakstiti .txt faila, bet ir šie tukshumi kuri neljauj pēc tam apstrādāt .txt failu kā db priekš meklēšanas..replacot /n vai /n/n neizdodas un ieraksta teksta faila tādu pašu kāds ir ar visām tuksham rindam..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...