Jump to content
php.lv forumi
  • 0

Onclick un peles vidējā poga.


Maris-S

Question

Bieži sanāk, izmantojot onclick metodi, veidot apstiprinājuma paziņojumu pie dzēšanas operācijām. Kods parasti sekojošs:

 

onclick="javascript: return confirm('Are you sure?');"

 

Šī lieta parasti smuki strādā, bet ja viņu pieliek linkam un uz šī linka tiek uzspiesta vidējā poga, tad apstiprinājuma dialogs neparādās, lapa tiek atvērta jaunā tab un ieraksts vai fails protams tiek izdzēsts.

 

Vai nevar kādā veidā likt šai funkcijai nostrādāt arī uz peles vidējo pogu?

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Ne gluži.

 

Kāpēc tu nevari vienkārši uztaisīt lai url'is kas ir iekš href norāda uz stāvokli ar ok-cancel dialogu,

bet onclick events parāda to pašu dialog un tajā "ok" poga nodāda uz dzēšanas/loga noņemšanas komandu ?

 

Man nez kāpēc bija radies iespaids, ka lapām ir jāfunkcionē arī ar atslēgtu JS ...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jā, lapa funkcionē arī ar atslēgtu js, vismaz dzēšana. Vienīgi tai lapai ir prasība, lai ir pārbaude ar javascriptu un ja es pielieku papildus apstiprinājuma lapu, sanāks ka to būs jāapstiprina divas reizes (ar js un pēc tam apstiprinājuma lapā), vai arī jātaisa tā, lai gadījumā ja ir ieslēgts js tad uzreiz redirektot uz to dzēšanas lapu, bet domāju ka problēma ar vidējo pogu paliks tik un tā. Var jau arī veikt pārbaudi vai ir ieslēgts klientam javascripts vai nav, bet sanāks putra, labāk mēģināt sataisīt pēc iespējas vienkāršāk, ja nesanāks izveidot js funkciju, kas nokontrolētu arī vidējo pogu, atstāšu tā pat kā vien ir tagad.

 

Bez js tā lapa pa tiešo izdzēsīs to ko viņai vajag bez jebkāda apstiprinājuma.

 

Vienkārši man sanāca strādāt ar citu cms sistēmu (vajadzēja mazliet saturu viņā palabot) un es tur netišām nospiedu uz dzēšanas linku ar vidējo podziņu, tur tai lapai bija kontroles spāņu vai vācu valodā, tāpēc ne to uzspiedu. Galu galā sanāca tā ka tam cms vispār nav apstiprinājuma (šķiet easy cms), bet nu pēc tā gadījuma nolēmu pārbaudīt kā tad īsti ir manējā ar to vidējo pogu, izrādījās ka šī pieeja pilnīgi neaizsargā pret vidējās pogas nospiešanu, kaut gan man liekās ka ar onclick eventu var apstrādāt arī vidējo un labo peles taustiņu, tāpēc liekās mazliet nesaprotami kāpēc confirms šajā gadījumā nenostrādā. Laikam jau saistīts ar to ka pārlūkam ir sava funkcija uz to pogu (atvērt jaunu tab).

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ko tu tur murgo ?!?

Vai varbūt tu domā, ka confirm() ir vienīgais veids kā izveidot dialoga logu ?

 

Middle-click darbojas tā pat kā jūzeris bez JS supporta.

 

Lapā ir links.

Ja uz to izspiež ar JS, parādās logs (logs, nevis confirm mēsls).

Ja logā uzspiež uz OK, elements tiek izdzēsts. Ja CANCEL, tad logu atkal paslēpj.

 

Ja JS nav, ielādē jaunu lapu kurā ir OK-CANCEL logs.

Ja uzspiez uz OK, tad ielādējas jauna lapa, kurā elements ir izdzēst, ja CANCEL, tad ielādē sākotnējo lapu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...