Jump to content
php.lv forumi

kursi


eXciter

Recommended Posts

Sveicinaati!

 

Man ir taads jautaajiens, vai Latvijaa ir kaadi kursi, kur maaciitu PHP? Cena shajaa gadiijumaa nespeelee lielu noziimi, jo to apmaksaas darbs. Skatiijos BDA, bet vinji taadus kursus nepiedaavaa. Nezinu, varbuut vinjiem veel uzzvaniishu un paarjautaashu. Ar PHP veel neesmu saskaaries, taapeec luudzu juusu padomu- kaadas graamatas labaak izmantot, labi manuaalji..., bet luudzu, tikai ne no seerijas "Spiezham Save, lai saglabaatu projektu..." Protams, saprotu, ka iemaaciities nevar pa 1 dienu vai nedeelju, bet pacietiiba un veelme ir (:

 

Pats esmu datorzinaatnes students ieksh RTU, tur, kaa zinaams, PHP maaca 3. kursaa Prokofjeva... Kas vinju zin, saprot par ko iet runa- driizaak jau pats vairaak iemaaciities var, nekaa pie vinjas!

 

Jau ieprieksh, paldies!

Link to comment
Share on other sites

Es šobrīd vadu vasaras skolu Ventpils Augstskolā (augustā jābeidzas).

Studentiem jaur iraid savs C++/Java backgrounds, tā kā šobrid top pirmais komerciālā CMS. Varbūtas no septembra būs arī lexijas (tagad arī ir ~2 IT kursam, tīkla tehnoloģiju ietvaros).

Link to comment
Share on other sites

Sveicinaati!

 

Man ir taads jautaajiens, vai Latvijaa ir kaadi kursi, kur maaciitu PHP? Cena shajaa gadiijumaa nespeelee lielu noziimi, jo to apmaksaas darbs. Skatiijos BDA, bet vinji taadus kursus nepiedaavaa. Nezinu, varbuut vinjiem veel uzzvaniishu un paarjautaashu. Ar PHP veel neesmu saskaaries, taapeec luudzu juusu padomu- kaadas graamatas labaak izmantot, labi manuaalji..., bet luudzu, tikai ne no seerijas "Spiezham Save, lai saglabaatu projektu..." Protams, saprotu, ka iemaaciities nevar pa 1 dienu vai nedeelju, bet pacietiiba un veelme ir (:

 

Pats esmu datorzinaatnes students ieksh RTU, tur, kaa zinaams, PHP maaca 3. kursaa Prokofjeva... Kas vinju zin, saprot par ko iet runa- driizaak jau pats vairaak iemaaciities var, nekaa pie vinjas!

 

Jau ieprieksh, paldies!

Iespējams, ka pēc kāda laiciņa būs tajā pašā BDA, jo sākot ar 31. jūliju visā pasaulē tiek palaista Zend PHP sertifikācija un apmācības programma, pierastā prakse rāda, ka lokālajos sertifikācijas centros, kāds ir BDA, šādas apmācības programmas tiek piedāvātas.

Attiecīgi vari mēģināt sīkāk painteresēties pie BDA pārstāvjiem.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...