Jump to content
php.lv forumi

par bildeem


o2T

Recommended Posts

buutiibaa nedaudz,bet...tavs ieprieksh ieteiktais variants man neder((

ja parokaas dziljaak--katraa valodaa tach ir,kas nosaka,kas par pogu nospiesta- php mosh nevar shito nochekot?un uz printscreen nospieshanu nomaina vismaz bildi,ja nu nevar disable?

Link to comment
Share on other sites

Ar PHP vispār neko tādu nevar nočekot. Ja var, tad var ar JavaScript. PrintScreen atslēgt vai pārtvert tā nospiesanu ar JavaScript, cik zinu, nevar. Bez tam eksistē daudz "screen grabber" programmu, kas var nofotografēt ekrānu. Un vēl... Es, piemeram, šobrīd darbojos uz Linux, vai Tevi nesatrauc tas, ka te man pat nav jāmeklē pa tīklu nekāds "graberis", jo tāds by defaulty jau ir sistēmā...

 

To visu jautāju tādēļ, lai tu vēlreiz rūpīgi izsvērtu, cik lielu aizsardzību Tu iegūsi un cik liels darbs būs jāiegulda pasākumā, kuru var apiet ar vienas pogas nospiediena palīdzību. (-8

Link to comment
Share on other sites

uff.. es tikai gribeeju paarliecinaaties,ir vai nav iespeejams.JS jau print screen arii nenjem, tik citus key code. laikam ka jau nekas nesanaaks. vismaz ar pirmo reizi iesaaceejiem nesanaaks;) bet tie,kas kaut ko saprot-lai jau vinjiem tiek....

 

bet vismaz pasaki,ar kaadu funkciju to bildi var sagraiziit?

 

katraa zinjaa-paldies par paliidziibu;)

Link to comment
Share on other sites

http://lv.php.net/manual/en/function.imagecopy.php

 

Piemēram, Tev ir 300x200 px bilde $img_original. Un tu gribi labo augšējo stūri 30x20 px iekopēt tik pat liela izmēra bildē $img_part.

 

//Pieņemsim, ka $img_original jau attaisīts
$img_part = ImageCreateTrueColor(30,20);
$rez = imageCopy($img_part, $img_original, 0, 0, 270,0,30,20 );
//tagad $img_part satur augšējo labo stūri 30x20px

Edited by Aleksejs
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...