Jump to content
php.lv forumi

input html + php help


Solitary

Recommended Posts

Meginaju visadi bet nekas nesanaca !

ka var iesaitit to ka shoutbox nick vieta automatiski liek lietotaja nick un ka poto rada vina nick ar textu ko raktijis

 <center>
 <div id="daddy-shoutbox">
<div id="daddy-shoutbox-list"></div>
<br />
<form id="daddy-shoutbox-form" action="demos/jquery-shoutbox/daddy-shoutbox.php?action=add" method="post">
Nick: <input id="<?php echo''  . get_username ( $_SESSION['user_id'] ) . ''?>" type=""  name="nickname" />
<br /> Say: <input type="text" name="message" />
<br /> <input type="submit" value="Submit" /><span id="daddy-shoutbox-response"></span>
</form>
 </div>
 </center>

 

Vai varat palidzet izlabot ja nav gruti , un iedodiet kadu link kur var pasmelt vairak info pa sho lietu

Link to comment
Share on other sites

ja tev tam shoutbox priekšā ir autorizācija (spriežu pēc tā, ka tu izmanto $_SESSION['user_id']), tad tev nav nepieciešams to nickname vispār formā padot, jo to tu uzzināsi servera pusē. Padodot nickname no formas autorizētam lietotājam tu potenciāli atstāj iespēju cilvēkam postot shoutbox svešā vārdā. Ja gribi vienkārši parādīt cilvēkam viņa vārdu, tad pēc visa spriežot vienkārši izdrukā get_username() f-jas rezultātu, pagaidām tu to ddrukā nepareizajā vietā - <input id="" atribūtā, kuru pārlūks vizuāli neattēlo. Tā vietā vai nu drukā value="" atribūtā vai arī vispār ārpus <input />

Link to comment
Share on other sites

1 kodu es palaboju un ieliku $_SESSION['user_id'] bet man rada tik ciprus ie ar kadu ir registrejies bet ka man panakt , ielikt get_username taja pasa kodaa ??? lai rada Username

 

Ļoti lūdz saliekat ka vajaga :D vnk es jau pie vinas rindina jau vesalu 1h nemos :D un krievaloda ta vajaka no gramatam neko ipsasi nemaku izlasiit tik saktos unz tom kodejumiem :P

 

1) $name = $_SESSION['user_id'];

2) <?php echo''  . get_username ( $_SESSION['user_id'] ) . ''?

 

Pats ilgāk padomaju un sapratu !

 

$name = get_username($_SESSION['user_id'])

Edited by Solitary
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...