Jump to content
php.lv forumi

Mekleju cilveku kurs parzin php fusion.


kris-

Recommended Posts

Sveiki, ir radusies nepieciesamiba dabut SO TE par php fusion templeitu / theme / izskatu .

Alga? diemzel nepelnu pats [ neesmu pilngadigs ] , tadel atmaina varu piedavat reklamu ieprieksminetaja interneta vietne.

saprotu , ka seit reti kuram ir kaut lieka minute, bet varbut kads atradisies.

Link to comment
Share on other sites

tu smejies?

es apzinos,ka profesionalim parveidot ieprieks doto bildi uz elementaru php fusion theme bez foruma aiznem ne vairak ka 30 - 40 minutes.

labprat iemacitos pats, bet zinu , ka laiks , kurs aizietu man, lai izveidotu so bildi no psd uz theme aiznemtu vairakas dienas, ja ne menesus, jo kodos esmu meginajis vairakkart iebraukt- neveiksmigi.

Link to comment
Share on other sites

šaubos ka latvijā ir kāds "php-fusion profesionālis", kas 30 - 40 minūtēs uzkodēs fusion templeitu, varbūt griezies pie čaklajiem angļiem, kas to php-fusion padarīšanu taisa?

Link to comment
Share on other sites

tu smejies?

es apzinos,ka profesionalim parveidot ieprieks doto bildi uz elementaru php fusion theme bez foruma aiznem ne vairak ka 30 - 40 minutes.

 

Nē, tagad laikam smejies tu pats? Bildi par templeitu pārtaisīt? Kamōn, sagriezt pliku bildi par sakarīgu templeitu var prasīs vairākas stundas kā minimums... Pēc tam vēl jāuzliek un jāpārbauda vai viss strādā un nebūt ne viss ies kā pa diedziņu kā uzliks to virsū, noteikti nāksies ko pielabot... Gan jau tāpat arī profesionālim aizies pāris dienas, attiecīgi kā kurš profs - cits var noplēst pat pāri pa 100 LVL :D

Link to comment
Share on other sites

nu vienalga, nepiekritu,jo man nevaig nekadu kodu neko vsp , vienkarsi , lai tas ir ka template, kamon.

labi, skatos, ka seit neviens nav ipasi ieinteresets, varbut varat iemest kadu linku - arzemju / latviesu, kur varetu meginat sameklet kadu.

Link to comment
Share on other sites

Templeits arī ir kods, tikai html+css, varbūt arī kaut kādus javascriptus jāieliek... Vecīt, arī html layouts parasti tiek taisīts sākot no 4 stundām... Tavējo novērtēju aptuveni tā - 4 stundas apmēram plikam layoutam vien - strādājot raiti, protams.

Link to comment
Share on other sites

es apzinos,ka profesionalim parveidot ieprieks doto bildi uz elementaru php fusion theme bez foruma aiznem ne vairak ka 30 - 40 minutes.

 

Jau jau tu nezini kā to vispār dara, tad kā tu vispār vari izteikt kaut kādas prognozes par to, cik tas daudz varētu aizņemt laika ?

 

Lamāties gribas, mļin.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...