Jump to content
php.lv forumi

webshop instalēšana


AlphA

Recommended Posts

Labdien, man ir problēma ar mu webshop instalēšanu, atverot localhost/webshop/install izmetas logā parādās - The installation has been locked!! Better luck next time un nekas vairs nenotiek. Šajā pašā forumā biju atradis līdzīgu problēmu, un pat iespējams risinājumu, bet nezinu kā to īstenot. Citēšu: "viss jau skaidrs :) es noka4aju jaunako versiju p[alaidu SQL Skriptu Drop tables un tad instaleju un viss aizgaja ja un iesledzu md5 jo bez md5 man sakuma negaja :-/" Man ir jautājums, kā var palaist SQL Skriptu Drop tables, kur viņu dabūt un kā to visu salabot.

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Webshop-skriptu ir simtiem.. noteikti tev labāk atbildēs konkrētā produkta izstrādātājs nekā mēs te mēģināsim kristāla bumbās vai kafijas biezumos sazīlēt..

 

Analogi būtu ja tu prasītu - man neiet auto, panelī deg kaut kāda lampiņa.. liekas, ka kaimiņu Fedja kaut ko pačakarēja un viņa auto itkā iedarbojās..

Link to comment
Share on other sites

Tātad cik saprotu tev vienkārši jāizdzēš no install mapes install.lock vai kautkā tā tas fails saucas MU webshopam :)

 

Tad par tiem tabliem pofig viņš neintsalēs jo viņi jau būs takš to viss būs ok :)

 

Esmu to darījis neskaitāmas reizes un zinu :D

Link to comment
Share on other sites

Es gan to .htaccess, gan install.lock esmu dzēsis un licis pa jaunu. Nekas nemainās, vienīgi, kad izdzēš to install.lock viš ekrānā izmet šo:

 

Verifying required extensions:OK

 

Warning: mssql_query() [function.mssql-query]: message: There is already an object named 'MEMB_CREDITS' in the database. (severity 16) in C:\AppServ\www\WebShop\install\index.php on line 32

 

Warning: mssql_query() [function.mssql-query]: message: There is already an object named 'XCredits' in the database. (severity 16) in C:\AppServ\www\WebShop\install\index.php on line 39

 

Warning: mssql_query() [function.mssql-query]: Query failed in C:\AppServ\www\WebShop\install\index.php on line 39

 

Warning: mssql_query() [function.mssql-query]: message: Invalid object name 'WebShop'. (severity 16) in C:\AppServ\www\WebShop\install\index.php on line 46

 

Warning: mssql_query() [function.mssql-query]: Query failed in C:\AppServ\www\WebShop\install\index.php on line 46

Your WebShop is now ready !! Enjoy!

Closing access to installation...

ATTENTION!!! The installation file is still accessable, please delete your /install/ folder!!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...