Jump to content
php.lv forumi

db nonāk tukšums


KarlisBa

Recommended Posts

Sveiki!

Es uztaisīju skriptus uz Windowsa tur arī testēju. Tagad visu pārnesu uz Linux db izveidojas itkā viss ir ok, bet kad db ievadu informāciju viņš man izvelk tukšumu no db. Respektīvi es kaut, ko ierakstu, bet viņš neparāda neko, bet tā infa tur ir, jo no php puses row tiek taisīti, jeb infa tiek vilkta ārā tikai rāda tukšumu. Kāpēc tā? Kaut kādiem failiem ir vajadzīgas atsevišķas atļaujas?

Link to comment
Share on other sites

Kurus tad? Tie, kas izvelkt tie, kas ievada tie kas rada? :D

 

Nu, piemēram, viens no skriptiem!

 

Sūtītājs:

echo '
<form action="/reklama/info.php" method="post">
<b>Vārds:</b><br>
<input type="text" name="name"><br>
<b>e-pasts:</b><br>
<input type="text" name="epasts"><br>
<input type="submit" value="Sūtīt">
</form>';

Saņēmējs un rakstītājs:

$piesledzas = mysql_connect($dbvards, $dblietotajs, $dbparole) or die ('Nevar pieslegties!');
mysql_select_db($dbnosaukums) or die('Nevar tikt pie db!');

mysql_query ("INSERT INTO web_reklama (name, epasts, id) VALUES ('$name','$epasts','$id')");

Pēc tam rādītājs:

{
echo 
"<b>Vārds:</b> » {$row['name']}<br />" . "\n" .
"<b>e-pasts:</b> » {$row['epasts']}<br />" . "\n" .
"<div id=\"rulesline\">-------------------------------------------</div>";
}

 

Kaut, ko tas izsaka?

 

Novēroju vēl šādu lietu, ka id rāda, bet pārējo informāciju nerāda. Tad kaut, kas ar pašām šūnām nav kārtībā, bet uz Windows strādāja korekti bez problēmām, un MySql versijas uz abiem serveriem ir vienādas tā pat kā PHP versijas.

 

Mysql kods:

CREATE TABLE web_reklama
(
id INT NOT NULL AUTO_INCREMENT,
name VARCHAR(20) NOT NULL,
epasts TEXT NOT NULL,
datums TEXT NOT NULL,
PRIMARY KEY(id)
)

Vienīgais, kas no tā visa rādās ir id un viss...

Edited by shalonik
Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka uz Windows tev PHP ir ar register_globals On. Tas nozīmē, ka datiem no formas tu piekļūsti pa taisno ar $mainigais. Bet tā nav veselīgi.

 

Ja izmanto method="post", tad $_POST['mainigais'], ja method="get", tad $_GET['mainigais'].

Link to comment
Share on other sites

I dont get it.. Kurā failā īsti ir tas $_POST jāliek? Tajā, kurš ievada informāciju, tajā kurš nolasa vai tajā, kur ir forma, nu kurš padod informāciju skriptam, kas to ievada db? Es izmēģināju visos failos moš nepareizi rakstīju, bet kā nestrādā tā nestrādā...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...