Jump to content
php.lv forumi

Valodu skripts


Aleksis

Recommended Posts

Griežos pie jums ar jautājumu par konkrētu skriptu.

 

Patlaban top portāls, kurš ir zem domēna com, bet jautājums ir sekojošs ...

 

Vai var un kā var portālā ievietot skriptu, kas automātiski pārslēdz valodas, izejot no tā, kurš kontinents pieslēdzas? Vai man kāds var palīdzēt šajā jautājumā?

 

Lielu Jums paldies jau iepriekš!!

Link to comment
Share on other sites

tas ir kaa ?

un kaada tam jega ?

vienaa kontinentaa tachu izmanto N valodas.....

Logjiski buutu kad useris var izveleties kadu valodu grib...

---

Teiksim Ja cilvis no LR aizbrauc uz Kjinu --> tu vinjam kaa defolto piedavaasi Kjinieshu ??

------

Bet vispar var noteikt kaadai valstij pieder konkretaa IP .. attieciigi no taa , iszelektee kaadaa Kontinentaa ....

---

Ir taads softs kaa geoipcity --> ljauj noteikt IP .. DB atjaunojas Ljoti biezji ....

edit: zem kaada domena ir tava lapa nav svariigi, jo latvijaa var buut Jebkursh domens *.LV , *.com, *.EU ..... utt.....

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Par valodu izvēli es tev pilnībā piekrītu un tā ir mana iecere, bet daudzos meklētājos šis portāls parādās ar latviešu tekstu un esmu neziņā, kā labot šo mometu tā, lai cilvēki, kas dzīvo teiksmi ASV un atrod meklētājos šo portālu, lai teksts viņus uzrunā angļu valodā un domēns parādās www.test.com vai piem. Krievijā - www.test.com/ru

 

Kā man labot šo momentu?

Edited by Aleksis
Link to comment
Share on other sites

apskaties to linku ko iedevu ....

// vai pameklee lidzigu softu/scriptu

peec IP dabuusi valsti kam kam ir shii IP

 

izveido nelielu DB kur:

id| valsts_nosaukums| valoda kuru jaraada (id/vai kaa tev tur uztaisiits)

piep:

1| latvia | LV

2| USA | Eng

3| RUS | ru

utt...

 

kad uzini no kuras valsts piesledzies, parbaudi tajaa tabulinjaa kadu valodu vajag....

----

Bez arejaa softa diezvai iztiksi (ja vien kautkur neievaksi DB ar IP kas kuram pieder ...)

---

ja domens ir *.com tad defolto liec kaa Eng ....

+ izmanto 'smukos URL ' --> www.gagaga.com/lv/ www.gagaga.com/ru/ utt.. tad Tante goglee noindeksees vinjus visus kaa atseviskjas lapas ....

-----

P.S. peec shiis shemas var arii blokjeet kadu no valstiim ...

------------

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...