Jump to content
php.lv forumi

sesija


kalabox

Recommended Posts

Taatad kaarteejais jautaajums, ielogojoties lapā, lietotaaajs briivi staigaa kur grib pa lapu, un es uzlieku uz servera ari kadu php chatu, man vajag lai uzspiezhot uz chata nebutu javeido pa jaunu profils vai jaregjistreeejas, vaardu sakot nevajadzeetu ielogoties.. kaa to dabuut gatavu,?? Man nav ne mazaak nosausmas... :(

Link to comment
Share on other sites

Taatad kaarteejais jautaajums, ielogojoties lapā, lietotaaajs briivi staigaa kur grib pa lapu, un es uzlieku uz servera ari kadu php chatu, man vajag lai uzspiezhot uz chata nebutu javeido pa jaunu profils vai jaregjistreeejas, vaardu sakot nevajadzeetu ielogoties.. kaa to dabuut gatavu,?? Man nav ne mazaak nosausmas... :(

Brīvi runājot pa tēmu - viens no daudzajiem iespējamiem risinājumiem: Vieta, kur ir čata skriptā tiek veikta autentifikācijas pārbaude, iesprauž kodu, kas saprot parastās lapas autentifikāciju, un, attiecīgi simulē lietotāja autentifikāciju čatā. Klāt vēl nāk pārbaude, vai attiecīgs lietotājs ir čata lietotāju sarakstā, un ja nē, tad attiecīgi izveido. Un ja parastajā lapā lietotājs var mainīt username, tad, attiecīgi arī šo izmaiņu pārneššana. Bet varbūt gatavais čata skripts ļauj nokonfigurēt autentifikācijas kontroli, izmantojot esošu lietotāju datubāzi un norādot hash metodi (md5, sha, plain, utt.)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...