Jump to content
php.lv forumi

Php+mysql Login:passw


Benvenuto

Recommended Posts

MySQl tās visas lietas glabājas batu bāzē MySQL. Papēti šo DB un gan jau tiksi skaidrībā kas, kur, kā. Tāka aizpildi šos laukus un visam būtu jārullē, cerams ka varēsi no PHP uztaisīt scenāriju, kas pievieno ierakstus DB. Tas arī viss.

Ja tomēr vajag kādu scenāriju kas pievieno ierakstus MySQL DB tad uzsit mailu uz adresīti [email protected], ja būs laiks noteikt nosūtīšu. ;)

Link to comment
Share on other sites

MySQl tās visas lietas glabājas batu bāzē MySQL. Papēti šo DB un gan jau tiksi skaidrībā kas, kur, kā. Tāka aizpildi šos laukus un visam būtu jārullē, cerams ka varēsi no PHP uztaisīt scenāriju, kas pievieno ierakstus DB. Tas arī viss.

Ja tomēr vajag kādu scenāriju kas pievieno ierakstus MySQL DB tad uzsit mailu uz adresīti [email protected], ja būs laiks noteikt nosūtīšu. ;)

Ar datu ievietoshanu vai paraadiishanu no datubaazes man itkaa nav probleemu, taapeec pashu lietotaaju regjistraaciju es varu uztaisiit, bet vot kaa tieshi notiek taa memberu lapu aizsardziibu no neautorizeetas pieejas. Paldies par linkiem - peec 18:00 ieveerteeshu, jo seezhu uz maajas diizelja :(

Link to comment
Share on other sites

Nu ko es ar tādu lietu neesmu darījis, bet varbūt tad kopīgi varam kaut ko izštukot, man tas arī būtu tīri interesanti.

Varbūt var pamēģināt uztaisīt queriju DB

(piem.:

$query = "select * from tabula where login="lietotajs1" and pasword="secret""

$result = mysql_query($query)

$num_recs = mysql_numrows($result)

if ($num_recs = 1)

)

ja atgriezto rezultātu skaits ir 1 tad laižam viņu tālāk, ja nē - tad drukājam ka nav kaut kas kārtībā.

Tas ir pirmais, kas tagad iešāvās prātā, iespējams ka tas tā nemaz arī nenotiek, bet var jau pamēģināt.

Protams logina laukam jābūt uzstādītam kā unikālam, lai tajā nevarētu būt vienādi lietotāji.

Būtu labi ja varētu Tu to pamēģināt un pēc tam atgriez, kas tad nu tur sanāk. Ja tomēr tas neiet cauri tad pamēģināšu atrast kādu citu variantu.

Ar PHP neesmu pārāk ilgi pazīstams, tāpēc arī nevaru ieteikt to pareizo variantu, bet domāju, ja jau kaut ko pats dabuj gatavu, tas ir labāk nekā lietot jau gatavus scenārijus.

Link to comment
Share on other sites

es ar funciju katrā lapā pārbaudu vai ir sesija, vai sesijas dati par juzeri sakrit ar datiem db.

ja sakrīt, skatos juzera statusu - admins, klients, vai bans.

attiecīgi izvadu pēc tā vajadzīgo...

 

vel vajadzīga tāda lieta kā sesijas expire time... vēl neuztaisiju

Link to comment
Share on other sites

Nu ko es ar tādu lietu neesmu darījis, bet varbūt tad kopīgi varam kaut ko izštukot, man tas arī būtu tīri interesanti.

Varbūt var pamēģināt uztaisīt queriju DB

(piem.: 

$query =  "select * from tabula where login="lietotajs1" and pasword="secret""

$result = mysql_query($query) 

$num_recs = mysql_numrows($result)

if ($num_recs = 1)     

)

ja atgriezto rezultātu skaits ir 1 tad laižam viņu tālāk, ja nē - tad drukājam ka nav kaut kas kārtībā.

Tas ir pirmais, kas tagad iešāvās prātā, iespējams ka tas tā nemaz arī nenotiek, bet var jau pamēģināt.

Protams logina laukam jābūt uzstādītam kā unikālam, lai tajā nevarētu būt vienādi lietotāji.

Būtu labi ja varētu Tu to pamēģināt un pēc tam atgriez, kas tad nu tur sanāk. Ja tomēr tas neiet cauri tad pamēģināšu atrast kādu citu variantu.

Ar PHP neesmu pārāk ilgi pazīstams, tāpēc arī nevaru ieteikt to pareizo variantu, bet domāju, ja jau kaut ko pats dabuj gatavu, tas ir labāk nekā lietot jau gatavus scenārijus.

Tava ideja man reaali paliidzeeja. Kopeejais skripts izskataas shaadi:

<code><font color="#000000">

@ $query = "select * from lietotajs where username='$vards' and password='$parole'";
$result = mysql_query($query); 
$num_recs = mysql_num_rows($result);
if($num_recs == 1)
{ 
echo "Labdien!";
} 
else 
{ 
echo "Pieeja aizliegta!";
}
</font>
</code>

 

, kur $vards un $parole naak no login formas. viss straadaa - notesteets. :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...