Jump to content
php.lv forumi

maxi

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  34
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  Ventspils

maxi's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. maxi

  Layouts

  Paldies par ieteikumiem, Andri ;) p.s. jauks blogs Tev ;)
 2. maxi

  Layouts

  Tā es justos labāk :D
 3. maxi

  Layouts

  Īsti gan nesapratu Tavu domu (varbūt pats nepareizi kaut kur esmu izteicies). Katrā ziņā ir tā, ka labā un kreisā kolonna ir fixētā platumā (200px), vidus platums mainās atkarībā no ekrāna. Es nevaru uzlikt bildi, kuru atkārtojot pa Y asi, automātiski zīmētos divas vertikālas līnijas, jo atkarībā no ekrāna platuma, kopējā bilde mainītos diezgan krasi un neforši. Pēc Tevis teiktā sapratu šādi: <div id="punkts_200px_attaalumaa_no_labaas_malas"> <div id="punkts_200px_attaalumaa_no_kreisaas_malas">bla bla bla</div> </div> ..bet šāds variants mani neapmierina, tad labāk es jūzoju tabuļas-babuļas :)
 4. maxi

  Layouts

  Kāda atšķirība, 100% platumā, vai jebkādā platumā? :) Es jau minēju, ka gemarojus negribu savā lapā (kas attiecas uz to wrapu) :) ..iesāku jau pamatu ar tabulu, būs okei! Paldies par ietiekumu, bija jau šitas eksemplārs apskatīts.
 5. maxi

  Layouts

  Jep, tā arī darīšu, kā jau paspēju pirms Tevis uzrakstīt :) paldies.
 6. maxi

  Layouts

  Jep. Labajā pusē meņucis, kreisajā pusē otrs meņucis + banneri`n`shit. Vidējai kolonnai jāstiepjas tādēļ, lai pielāgotos usera ekrāna platumam. Doma ir, ka lapai jāstiepjas pa 100% horizontāli. Ok, laikam nav ko te lieki tērēt laiku un jātaisa kaut kāda daļa ar tabļičkām, pārējo ar DIV'iem. Paldies visiem par atbildēm ;)
 7. maxi

  Layouts

  Mnjā.. jau pamanīju. Pat liekas, ka agrāk ar ko tādu jau biju krāmējies un tas arī bija tas, kas toreiz lika ņemties ar tabulām un aizmirst par div'iem. :) Daudzi jau noblamē tabulas, tapēc gribējās kaut ko savā dzīvē mainīt :D Kādas citiem attiecības ar table vs div's ?
 8. maxi

  Layouts

  Laikam būs jāpaeksperimentē ar display table vai table-cell. Kāds varbūt var kaut ko jau pateikt? Iet tā štelle, jeb galīgi auzās? Tūlīt skatīšos, kas sanāks.
 9. maxi

  Layouts

  Nu tieši tapēc :) Vienīgais, ko no CSS vēl neesmu pa vairākiem gadiem iemācījies/plaši praksē pielietojis - tas ir šis te, tabulu aizvietojums ar DIV'iem. Tapēc jau sākumā minēju par tās BG bildes nederību.
 10. maxi

  Layouts

  Štie piemēri arī neatrisina manu problēmu http://layouts.ironmyers.com/750_pixel_Layouts/layout/ , jo tur visiem DIV'iem tiek iestādīts height: Xpx;, kas manā gadījumā absolūti neder. Piemēram.. tabulā ar 3 kolonnām, augstumi visām kolonām būs identiski un savstarpēji viens no otra atkarīgi. Ja viena kolonna aizpildīsies ar liela daudzuma tekstu, pārējās attiecīgi mainīs savu augstumu un pielāgosies šai teksta kolonnai. Tieši to man vajag panākt ar CSS un DIV'iem.
 11. maxi

  Layouts

  Es jau paskaidroju augstāk, ka dizains ir sīkumains un jebīties sazinkā, krāmēt vienu diva iekš otra desmitiem reižu utt man īpaši negribas. Īsumā: lapa no vairākām kolonnām, vajag vidējam boxam kreiso un labo malo, lai tā stieptos vertikāli. Pietam, vidējais box būs ar mainīgu platumu.
 12. maxi

  Layouts

  CSS fails bija tamdēļ, ka bija divi piemēri un lai nevajadzētu katram atseviķi kabināt kādas izmaiņas - http://max.rullz.lv/test/index2.html Būs jāpapēta tie augstākminētie linki, jo vajag, lai viss būtu tikpat smuki kā ar tabulām.
 13. maxi

  Layouts

  Nu paskaties pats, man kaut kā īsti tas DIV's nestiepjas augstumā pa 100%. Protams, ja būtu fixēts izmērs ārējam DIV'am, tad viss būtu OK, bet man viss notiekas dinamiski un augstums atkarīgs no iekšējā kontenta.
 14. maxi

  Layouts

  Ar height 100% arī neies krastā.
 15. maxi

  Layouts

  tā protams var, jā. Bet šoreiz man tas īsti nederēs, jo ir diezgan sīkumaina skice, kur, diemžēl, šis variants neies krastā. Varbūt mēģināt kaut ko haxot? Te ir kaut kādi piemēri http://www.snook.ca/archives/html_and_css/getting_your_di/
×
×
 • Create New...