Jump to content
php.lv forumi

maxi

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  34
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by maxi

 1. maxi

  Layouts

  Paldies par ieteikumiem, Andri ;) p.s. jauks blogs Tev ;)
 2. maxi

  Layouts

  Tā es justos labāk :D
 3. maxi

  Layouts

  Īsti gan nesapratu Tavu domu (varbūt pats nepareizi kaut kur esmu izteicies). Katrā ziņā ir tā, ka labā un kreisā kolonna ir fixētā platumā (200px), vidus platums mainās atkarībā no ekrāna. Es nevaru uzlikt bildi, kuru atkārtojot pa Y asi, automātiski zīmētos divas vertikālas līnijas, jo atkarībā no ekrāna platuma, kopējā bilde mainītos diezgan krasi un neforši. Pēc Tevis teiktā sapratu šādi: <div id="punkts_200px_attaalumaa_no_labaas_malas"> <div id="punkts_200px_attaalumaa_no_kreisaas_malas">bla bla bla</div> </div> ..bet šāds variants mani neapmierina, tad labāk es jūzoju tabuļas-babuļas :)
 4. maxi

  Layouts

  Kāda atšķirība, 100% platumā, vai jebkādā platumā? :) Es jau minēju, ka gemarojus negribu savā lapā (kas attiecas uz to wrapu) :) ..iesāku jau pamatu ar tabulu, būs okei! Paldies par ietiekumu, bija jau šitas eksemplārs apskatīts.
 5. maxi

  Layouts

  Jep, tā arī darīšu, kā jau paspēju pirms Tevis uzrakstīt :) paldies.
 6. maxi

  Layouts

  Jep. Labajā pusē meņucis, kreisajā pusē otrs meņucis + banneri`n`shit. Vidējai kolonnai jāstiepjas tādēļ, lai pielāgotos usera ekrāna platumam. Doma ir, ka lapai jāstiepjas pa 100% horizontāli. Ok, laikam nav ko te lieki tērēt laiku un jātaisa kaut kāda daļa ar tabļičkām, pārējo ar DIV'iem. Paldies visiem par atbildēm ;)
 7. maxi

  Layouts

  Mnjā.. jau pamanīju. Pat liekas, ka agrāk ar ko tādu jau biju krāmējies un tas arī bija tas, kas toreiz lika ņemties ar tabulām un aizmirst par div'iem. :) Daudzi jau noblamē tabulas, tapēc gribējās kaut ko savā dzīvē mainīt :D Kādas citiem attiecības ar table vs div's ?
 8. maxi

  Layouts

  Laikam būs jāpaeksperimentē ar display table vai table-cell. Kāds varbūt var kaut ko jau pateikt? Iet tā štelle, jeb galīgi auzās? Tūlīt skatīšos, kas sanāks.
 9. maxi

  Layouts

  Nu tieši tapēc :) Vienīgais, ko no CSS vēl neesmu pa vairākiem gadiem iemācījies/plaši praksē pielietojis - tas ir šis te, tabulu aizvietojums ar DIV'iem. Tapēc jau sākumā minēju par tās BG bildes nederību.
 10. maxi

  Layouts

  Štie piemēri arī neatrisina manu problēmu http://layouts.ironmyers.com/750_pixel_Layouts/layout/ , jo tur visiem DIV'iem tiek iestādīts height: Xpx;, kas manā gadījumā absolūti neder. Piemēram.. tabulā ar 3 kolonnām, augstumi visām kolonām būs identiski un savstarpēji viens no otra atkarīgi. Ja viena kolonna aizpildīsies ar liela daudzuma tekstu, pārējās attiecīgi mainīs savu augstumu un pielāgosies šai teksta kolonnai. Tieši to man vajag panākt ar CSS un DIV'iem.
 11. maxi

  Layouts

  Es jau paskaidroju augstāk, ka dizains ir sīkumains un jebīties sazinkā, krāmēt vienu diva iekš otra desmitiem reižu utt man īpaši negribas. Īsumā: lapa no vairākām kolonnām, vajag vidējam boxam kreiso un labo malo, lai tā stieptos vertikāli. Pietam, vidējais box būs ar mainīgu platumu.
 12. maxi

  Layouts

  CSS fails bija tamdēļ, ka bija divi piemēri un lai nevajadzētu katram atseviķi kabināt kādas izmaiņas - http://max.rullz.lv/test/index2.html Būs jāpapēta tie augstākminētie linki, jo vajag, lai viss būtu tikpat smuki kā ar tabulām.
 13. maxi

  Layouts

  Nu paskaties pats, man kaut kā īsti tas DIV's nestiepjas augstumā pa 100%. Protams, ja būtu fixēts izmērs ārējam DIV'am, tad viss būtu OK, bet man viss notiekas dinamiski un augstums atkarīgs no iekšējā kontenta.
 14. maxi

  Layouts

  Ar height 100% arī neies krastā.
 15. maxi

  Layouts

  tā protams var, jā. Bet šoreiz man tas īsti nederēs, jo ir diezgan sīkumaina skice, kur, diemžēl, šis variants neies krastā. Varbūt mēģināt kaut ko haxot? Te ir kaut kādi piemēri http://www.snook.ca/archives/html_and_css/getting_your_di/
 16. maxi

  Layouts

  Sveiki! Kurš var palīdzēt un pastāstīt, kā aizstāt tabulu ar div+css vai kā tamlīdzīgi. Gribu, lai viss jauki stieptos vertikāli (kā šeit http://max.rullz.lv/test/ ), taču atduros pret šādu problēmu http://max.rullz.lv/test/index2.html Idejas? Varbūt es ko nepareizi daru?
 17. maxi

  Tuksh $_POST?

  Es nebuutu vispaar neko rakstiijis, ja nebuutu visus iespeejamos variantus izmeegjinaajis, izmociijis. Parcik neesmu servera admins un sysadmins gudri man pazinjo, ka esot pusserveris jaapaarkonfiguree (taa muusdienaas to sauc, kad nezin, kaa atrisinaat probleemu), tad naacaas savus kodus paarrakstiit, lai pasham un bosam mieriiga sirds. Luuk taa. Gan jau, ka apacis pie vainas, nekas cits, imho, tur nevar buut.
 18. maxi

  Tuksh $_POST?

  Probleema taa arii netika atrisinaata, nedarbojaas arii gadiijumaa, ja action="". Beigaas naacaas sakjimereet shaadi: $_SERVER['SCRIPT_NAME'] . (!empty($_SERVER['QUERY_STRING']) ? '?' . $_SERVER['QUERY_STRING'] : '') "cherez zhopu"
 19. maxi

  Tuksh $_POST?

  Izskataas pilniibaa taa, kaa es veelos (piemeeram /admin/?pid=1, kas peec buutiibas ir tas pac /admin/index.php?pid=1). Lapa valideejas bez nekaadaam probleemaam. Saproti, fiicha ir taada, ka uz 2 dazhaadaam kasteem (slack 10.1, freebsd 5.x) ar kaut kaadaam peedeejaam apache un php versijaam viss ierullee, probleemu nav, bet te nu peekshnji kaut kaads bezpridjels. Shaubos vai header snifferis kaut ko dos, jo dati jau tiek nosuutiiti, $_SERVER['REQUEST_METHOD'] == 'POST' .. viss bumbaas. Bet dumpojot _POST, tas ir tuksh. PHP Version 4.3.11-pl1-gentoo postojot datus uz direktoriju un echojot: -> REQUEST_URI = /tests/ SCRIPT_NAME = /tests/index.php vismaz php saprot, kursh ir nokluseetais fails.
 20. maxi

  Tuksh $_POST?

  Tātad. Jau kopsh pashiem pirmsaakumiem formaam action lieku kaa <?=$_SERVER['REQUEST_URI'];?>, un shodien pirmo reizi uz vienas kastes saakaas interesants gljuks(?). Taatad. Ir direktorija '/admin/' (nokluseetais fails index.php). Formas action arii attieciigi '/admin'. Postojam prom datus, dumpojam $_POST, bet nekaa - viss tuksh. Nomainam action ar rokaam uz '/admin/index.php' un viss bumbaas - visus variabljus sanjemu bez iztruukumiem. Kur ir probleema? Izskataas aptuveni shaadi: http://paste.php.lv/3739 Nepiedaavaat variantus par skriptu paarbuuveem. Pagaidaam interesee probleemas risinaajums nevis alternatiiva.
 21. maxi

  Wap SMS gw

  Hajs! Varbuut kaadam ir kaada ideja, kaa vareetu apiet www.lmt.lv ID paarbaudi, suutot sms? Gribu uzbuuveet nelielu wap-veidiigu sms geitveju, lai vareetu suutiit sms'us, izmantojot GPRS. Vai ir kaadas idejas, gatavi piemeeri un taml? Noderees jebkaada paliidziiba!
 22. maxi

  Admin sistema

  Tas ir slikti, zuud aatrums vai kaa? Hmm..
 23. maxi

  Admin sistema

  Regjistraaciju es taisiitu shaadi -> http://paste.php.lv/2206
 24. maxi

  Admin panelos

  OK, tikai vienalga man neaiziet, kuraa vietaa Tu ar savu affected f-ju redzi, ka sintaksee gadaas kljuudas. Par dinamisku kvaeriju es biju domaajis taadu kvaeriju, kuraa mainaas, teiksim, tabulas nosaukums, ORDERi, limiti, pieliekas COUNT(), kvaerijaa paraadaas vairaak kaa viena tabula un taa taalaak. Man tas ir dinamisks kvaerijs.. Tev, kaa daudz zinoshaakam kodeetaajam, dinamisks kvaerijs IMHO ir kaut kas pavisam cits un daudz sarezhgjiitaaks. Nez.. ja Tev ar vienu kvaeriju ir jaadzeesh ieraksti no 10 tabulaam, tad kaut kaa mani maac shaubas, ka bez atsevishkjas paarbaudes (kaut vai kodeeshanas briidii) iztiksi.. varbuut peec laika domaashu savaadaak, bet tagad es domaaju taa un nekaa savaadaak. p.s. Par informaaciju liels paldies, bet nevajag jau uzreiz reekuljot par to, ka cilveeks neizprot lietas buutiibu, visu nav izpratis liidz galam un rodas jautaajumi. Paskaties kaads pats biji pirms gadiem, kad tikko saaki kodeet.
×
×
 • Create New...