Jump to content
php.lv forumi

ABU

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  23
 • Joined

 • Last visited

About ABU

 • Birthday 08/26/1977

Profile Information

 • Gender
  Male

ABU's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. Bet tiem, kas grib mazliet vairāk uzzināt par šo produktu, tad Zvaigznes ABC veikalā būs arī neliela demonstrācija: http://www.zvaigzne.lv/lv/izvaigzne/aktualitates/article.php?id=73400
 2. Zvaigzne ABC jau sāk piedāvāt interaktīvus materiālus (DVD) fizikas apmācībai. Pašlaik jau notiek iepriekšparakstīšanās. Pats tos esmu apskatījis un tie ir ļoti interesanti un varbūt kādam palīdzēs labāk izprast sarežģīto fiziku. Ja nu kādam ir kāds 10-klasnieks (vai arī pats tāds jūtas), tad to var tagad pasūtīt. Papildus info par iZvaigzne sērijas interaktīvo mācību materiālu: http://www.zvaigzne....le.php?id=72946 Iepriekšparakstīšanās notiek gan Zvaigzne ABC grāmatnīcās, gan interneta grāmatnīcā, turklāt pasta pakalpojumi papildus nav jāmaksā! http://www.e-gramatn...=&third_cat_id=
 3. ABU

  pārtaisīt kodu

  1. Noņem nost var no vērtību piešķiršanas. Masīvu Tu taču jau nodefinēji un tagad Tev vajag tikai piešķirt vērtības:var voteLeftImage[0] 2. Vai masīvā voteLeftImage ir sadefinētas NN vērtības? Citādi cikls Tev iet pa NN vērtībām un arī šajā masīvā vajadzētu būt NN vērtībām. Savādāk nekādām problēmām nevajadzētu būt. Ja tomēr nestrādā, tad ir jāredz: 1) kļudas teksts. No tā vien var daudz ko izsecināt. 2) pilnais kods. Lai zinātu arī citas mijiedarbības.
 4. ABU

  checkout google

  Veins liels mīnus (skatījos pirms gada vai senāk) - nevar no LV reģistrēties un to izmantot. Kā ir tagad, nezinu. Neesmu sen skatījies.
 5. Pēcpusdiena vēl nav pienākusi :), bet Apgāds Zvaigzne ABC jau ir pievienojusi iespēju anketas aizpildīt arī tiešsaistē.
 6. Vari aizpildīt un izteikt savu viedokli arī tad, ja bērni vēl nemācās. DOC versijā ir lauks komentāriem, kur var to uzrakstīt, ka bērni nemācās vai arī vēl nav. No Apgāda Zvaigzne ABC uzzināju, ka webiskā varianta anketa būs pieejama pēcpusdienā viņu mājaslapā. Tā kā, ja gribi, vari aizpildīt DOC'u un nosūtīt pa e-pastu vai arī pēcpusdienā aizpildīt webisko versiju.
 7. Tiem, kuriem ir bail aizpildīt un nosūtīt DOC dokumentus :), drīzumā ir gaidāma arī webiska anketas versija. Bet anketas aizpldīšana nav piespiedu darbs, bet gan brīvprātīgs darbs. :) Kas gribēs palīdzēt uzlabot šo procesu, tie arī sniegs savu artavu. Kaut vai ar anketas aizpildīšanu.
 8. Pēdējā desmitgadē modernās tehnoloģijas ir kļuvušas par mūsu dzīves neatņemamu sastāvdaļu. Teju vai katram ir draugu kopas vairākos sociālajos portālos, e-pasta vēstules ir aizstājušas oficiālas darījumu vēstules, bet mobilais telefons ir ne tikai telefons, bet arī fotoaparāts, videokamera un mūzikas atskaņotājs. Tehnoloģijas ir arī ikviena skolēna dzīves sastāvdaļa, tāpēc vēlamies uzzināt, ko par to iespējām mācību procesā domā skolēni, skolotāji un vecāki. Aicinām visus aktīvi iesaistīties diskusijā un veltīt laiku nelielas aptaujas anketas aizpildīšanai. Visi dalībnieki, kuri būs iesūtījuši aizpildītās anketas un norādījuši savu vārdu, uzvārdu un e-pasta adresi, piedalīsies vērtīgu grāmatu izlozē. Saite uz anketām un papildus informācijai: Zvaigzne ABC lapā
 9. Lai tiešām palīdzētu Noob'iem, tad tev vēl vajag pievienot klāt: 1) failu load.config.sys.php 2) uzrakstīt, kādu DB izmantot un tabulas struktūru. Pretējā gadījumā no šitā skripta nav nekādas jēgas. Tikai sataisa input laukus un atrod datus tabulā.
 10. Mans priekšlikums - sataisi nortmālas kodifikatoru tabulas un normālā veidā tās sasaisti savā strapā. Var arī izmantot variantu, kā pats aprakstīji - katram rakstam atrod tabulu un tad to ielasīt vai arī izanalizēt, kādas tabulas vajag, tad tās savākt masīvā. Bet atceries, ka uz maziem datiem tas varētu arī ātri strādāt, bet, kad datu apjoms ļoti pieaugs, tad šādas datu atlasīšanas katram rakstam/ viltīgas tabulu ananlīzes būs ļoti lēnas un nelietderīgas.
 11. pēc tava pirmā SQL pieprasījuma sanāk, ka tev visu tabulu nosaukumi atrodas tabulas categories laukā subtables. Un tad tiešām ar vienu SQL pieprasījumu to nebūs iespējams izdarīt. To tev vajadzēs apstrādāt dinamiski (tā kā tu pats rakstīji pēdējā postā): 1. nolasīt visus datus no tabulas categories; 2. nolasīt vajadzīgo ierakstu no tabulas, kas norādītā laukā subtables. Es uzskatu, ka šāds risinājums ir galīgi garām. Labāk jau visus kodifikatorus (sekcijas un subsekcijas) turēt vienā vai 2 atsevišķās tabulās, nevis šāda veidā, kad no tabulas lauka taisa pieprasījumu uz citu tabulu. Ieteiktu tomēr pārdomāt savas DB tabulu struktūru.
 12. Tas nozīmē, ka tev nav šādas tabulas c.subtable. Ieraksti precīzu tabulas nosaukumu un tad visam jāstrādā. Bet, kā jau Gints rakstīja, labāk ir pārdomāt DB struktūru, lai viena laukā esošo datu kodifikatori neatrastos daāžadās tabulās.
 13. Nepaspēju laicīgi saglabāt savu laboto rakstu. Tur esmu papildinājis savu tekstu.
 14. Normālā veidā SQL pieprasījumos nav iespējams ievietot IF/ELSE pārbaudes. It īpaši vēl tabulas. Labākais variants ir SQL pieprasījumu sataisīt stringā un tad ar savu IF/ELSE norādi vajadzīgo tabulu. Ja grib visu ielikt vienā SQL pieprasījumā, tad var izmantot šādu variantu: SELECT c.id AS c_id, c.access AS c_access, c.name AS c_name, c.subtable AS c_subtable, nvl(s1.id,s2.id) AS s_id, nvl(s1.parent_id,s2.parent_id) AS s_parent_id, nvl(s1.access,s2.access) AS s_access, nvl(s1.name,s2.name) AS s_name FROM categories AS c LEFT JOIN sections AS s1 ON s1.parent_id = c.id LEFT JOIN c.subtable AS s2 ON s2.parent_id = c.id ORDER BY c.order_id,nvl(s1.order_id,s2.order_id) Tikai šajā variantā, ja tabulā sections būs atbilstoši ieraksti, tad tie arī tiks attēloti. Ja nebūs, tad tiks attēloti atbilstošie ieraksti no c.subtable tabulas.
 15. Varbūt tev vispirms vajag tabu <ul> un </ul> iznest pirms foreach cikla? Savādāk katram il tagam ir savs ul tags. print '<ul>'; foreach ($posts as $path => $timestamp) { . . . . . . } print'</ul>'; Un kas tev tieši nestrādā?
×
×
 • Create New...