Jump to content
php.lv forumi

Rahard

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

About Rahard

 • Rank
  Māceklis
 1. Labdien! Radās tāds jautājums, vai ir iespējams uz e-pasta serveri izveidot tādu konfigu, ka ja kāds raksta e-pastu, tad (sūtīt) kam, rādās jau konkrēta adrese, tā kā iebindota. Vai tas maz ir iespējams, un kā tas iespējams?
 2. Warning: file(hitcounter.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /home/fumeeptc/games/public_html/includes/counter.php on line 3
 3. Itkā viss ir okey, pievienojās gan tekts, gan bilde upload taisa, bet problēma tajā, ka view.php kad redz izskatu, tad bilde ir neredzama, un tikai uzspiežot skatīt attēlu, tad tik redz attela_nosaukums un uzspiežot redz arī pašu attēlu, bet kas ir nekorekti ka neredz uzreiz? Direktorija: folgeris/image idnex.php view.php index.php http://paste.php.lv/...ebcced?lang=php view.php <?php // Including files for running the web site require 'config.php'; require 'functions.php'; // Connecting to Data Base dbConnect(); $izs = dbFetch("select * from news
 4. Bet ma ncietpaurim var kāds ieskaidrot kas tur ir nepareizi? :(
 5. Bļaviens esmu totāls muļļa! http://paste.php.lv/81713ded5bf730e70264e7449fb8ac33?lang=php Ziņas pievienot - sanāk, Bildi uploadot un izveidot mazo/lielo attēlu - ok, bet salikt visu vienā nesanāk :( DB TABULA: CREATE TABLE `news` ( `id` tinyint(40) NOT NULL AUTO_INCREMENT, `title` varchar(150) NOT NULL, `text` text NOT NULL, `cat` varchar(50) NOT NULL, `date` datetime NOT NULL, `image` varchar(250) NOT NULL, `views` varchar(100) NOT NULL, `ip` varchar(150) NOT NULL, PRIMARY KEY (`id`) ) ENGINE=MyISAM DEFAULT CHARSET=utf8 AUTO_INCREMENT=11 ; INSERT INTO `new
 6. Nav norādīta pareiza parole, lai piekļūtu Datu Bāzei. Visticamāk iekš config.php vajag paskatīties
 7. Labi taisīšu bildes/liela_bilde vai maza_bilde, bet ko labāk glabāt DB ceļu, nosaukumu, id?
 8. Risinājums(iespējams varat ieteikt ko labāku): Tabula: pictures id - INT ( bildes unikālais ID) path - VARCHAR(200) (bildes uz serveri zem /images) Tabula: News id - INT picture_id - INT title - VARCHAR(100) autor - VARCHAR(100) message - TEXT date - datetime Bet ja piemēram bildes būs par lielu tam izmēram, kas būs paredzēts titul bildei, tad labāk izmantot resize, lai gan vajadzēs arī, kad uzspiež redz pilna izmēra bildi, vai ir maybe iespējams virtuāli samazināt, lai nevajadzētu small_pic un big_pic, kā Jūs ieteiktu labāk darīt?
 9. Paldies! :) p.s apsveicu!!!
 10. Sveiki! Vēlos izveidot ziņu pievienošanu. Ideja par mysql: news_id news_title news_date news_text news_picture (šo nesaprotu kā labāk taisīt kā id (bildes) vai kā savādāk? news_cat Ideja tāda ka iespējams ielikt titulbildi "rakstam", bet tā bilde pēc idejas rezised. Respektīvi tu redzi vienu standarta izmēru, uzspiežot virsū tad redzi lielo izmēru(orginal) Tā kā šajā brīdī esmu apmulsis kā un ko tieši ar to bildi darīt. Pārējie pievienot/labot/dzēst - no problems. Palīdziet izpīpēt!
 11. Google ir loti daudz visada veida free galerijas + comentejamas..tik pamekle, butu laiks iedotu kadu tiesi skriptu, bet ka ka nav,.. sorry mekle pats :)
 12. Principa lieku testejot tekstu vnk pliku.. nav nekadas krasas utt... Bet radas ka nav valid... Visa lapa lidz tai vietai ir valida... Protams varu dariit sarezgitako variantu sarakstit tekstu, tad apcolet html kodu un pats manuali pielabot, bet kadel mocities? Gan jau jabut kadam labam editoram, kas nedara mulkibas
 13. par encoding neko nesaki neesmu nomainijis vnk
 14. Tas parak liels čakars, jo man vajag principa vnk editoru ar kuru varu pievienot zinas, mazliet noformet tas un iemest kadu bildi. Tiesam nav kads labs editors , kas nesataisa smuci?
 15. Sveiki kurs butu labakais wysiwyg, kas netaisitu kludas, respektivi gribu visu webu validu, bet tiesi kur sie raksti paradas, tur ir kludas. Ieteikumi?
×
×
 • Create New...