Jump to content
php.lv forumi

YourPadre

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  27
 • Joined

 • Last visited

YourPadre's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. Grey, paldies :) Par to iepriekšējo - Es viņu pabeidzu, bet sapratu, ka to var izdarīt daudz labāk un tīrāk. :)
 2. Sveiki, gribēju pajautāt - Ko jūs ieteiktu? Man ir iedots uzdevums uztaisīt interneta veikalu. Ko man darīt? Izvēlēties jau gatavu skriptu un pielāgot, vai uztaisīt veikalu no pamatiem?
 3. Ne gluži :D :D :D Teiksim, vienkārši pasūta 50 reizes vienu preci ar viltus vardu u.t.d u.t.p :D
 4. Ar viltus pasūtītājiem domāju spamerus un botus :) To laikam vajadzēja pierakstīt ;)
 5. Sveiki tauta! Man ir jautājums - Kāpēc php.lv forumam tiek izmantots IPB? Nevis,teiksim, atvērtā koda alternatīva phpBB?? Tā, tikai ziņkārība :)
 6. Sveiki tauta! Taisu inernetveikalu un gribu zināt kā parasti cilvēki aizargājās pret viltus pasūtījumiem? Es izomāju sekojošu lietu: Katrs pasūtījums reģistrē ip adresi, ja pasūtījumu skaits dienā parsniedz 10, tad izmetās kļūda: Nevar noformēt vairāk par 10 pasūtījumiem dienā. Ko sakat?
 7. Skaidrs, un kas ir ar GET variabļiem?
 8. Sveiki tauta! Vai ir nepieciešama (būtu vēlama) kautkāda apstrāde pirs teksta vai citas informācijas ievadīšanas MYSQL tabulās. Un vai tas pats attiecās us $_GET super mainīgo?
 9. Cik vienkārši! Paldies liels :)
 10. Sveiki tauta :) Problēma tāda - Ir internetveikala checkout. Rupji sakot, lietotājs ievada par sevi datus un veic pasūtījumu. Pasūtāmās lietas atrodas sesijā. Tiko cilvēks uzspiež "Pasūtīt", viņa rekvezīti tiek pievienoti datu bāzes tabulai un citai tabulai vajag pievienot pasūtījumu ar rekvezītu id. Kā es varu dabūt šo rekvezītu id, kas ir tikko pievienoti datu bāzei? Ja grūti saparast, es centīšos savādāk noformulēt :)
 11. Izmantoju Yaml Tas man ietaupa nervus :)
 12. Sveiki tauta :) Ir input lauki, kuri ģenerējās no datu bāzes,respektīvi, aiz vārds_ iet id. Kā lai uztaisa tā, lai pēc submit pogas nospiešanas rediģējās visi lauki? <form> <input type="text" name="vards_1"></input> <input type="text" name="vards_2"></input> <input type="text" name="vards_3"></input> <input type="submit"></input> </form>
 13. Pats sapratu :D function check_admin_login() { if (!isset($_SESSION["admin_username"]));<------------ Šitas man visu bojāja :D { header("Location: index.php?error=1"); } }
 14. Sveiki tauta, Problēma tāda, ka šī funkcija nestrādā, jeb pārmet mani atpakaļ uz index.php, kaut vai $_SESSION["admin_username"] ir vērtība (pārbaudīju). Kods: function check_admin_login() { if (!isset($_SESSION["admin_username"])); { header("Location: index.php?error=1"); } } Paldies.
×
×
 • Create New...