Jump to content
php.lv forumi

mach1ne^

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  45
 • Joined

 • Last visited

About mach1ne^

 • Birthday 01/18/1991

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.schaefer.lv

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Latvia

mach1ne^'s Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. Sveiki. Aiz <body> taga man ir: <div id="pops_txt"></div> pops_txt css: #pops_txt { position:absolute;background:white;display:none;width:200px;text-align:center;font-size: 12px;color:black;padding:3px;border-radius:5px;-moz-border-radius:5px;-webkit-border-radius: 5px;border:1px solid #d4d4d4;} Lapas apakšpusē ir JavaScript`s, kas attēlo man tekstu uzbraucot ar peli: function pops(txt) { var pop=document.getElementById('pops_txt'); pop.style.left=mouse_x+'px'; pop.style.top=mouse_y+'px'; pop.style.display='block'; pop.innerHTML=txt; } Bez translate: Ar translate: Pēc google translate ielādes, man #pops_txt tiek pasists 40px uz leju, jo tā height ir 40px. Kā varētu šamo apmānīt?
 2. Lieta tāda, ka uz IE met erroru: Webpage error details User Agent: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 6.1; Trident/4.0; SLCC2; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.5.30729; .NET CLR 3.0.30729; Media Center PC 6.0; InfoPath.2) Timestamp: Tue, 19 Oct 2010 16:24:03 UTC Message: Object required Line: 10 Char: 1 Code: 0 URI: http://***.lv/new/js/page.js page.js 10 rindinja: if (document.all) { document.onmousemove = captureMousePosition; } else if (document.getElementById) { document.onmousemove = captureMousePosition; } var mouse_x = 0; var mouse_y = 0; function captureMousePosition(e) { if (document.all) { mouse_x = window.event.x+document.body.scrollLeft+10; //sheit desmitaa rindinja mouse_y = window.event.y+document.body.scrollTop+10; } else if (document.getElementById) { mouse_x = e.pageX+10; mouse_y = e.pageY+10; } } Lieta tāda, ja, nav DOCTYPE, tad ir viss ok, bet nu negribētos ņemt nost to. :) <!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">
 3. Sveiki. Lieta tāda, ja kāds ieraksts tiek atrasts iekš search.php, tad ieraksti tiek parādīti iekš #display, kuram apkārt borders, bet ja netiek atrasts neviens ieraksts, tad arī parāda #display. Kā būtu iespējams, ja neviens ieraksts netiek atrasts, tad #display netiek rādīts? Vajadzētu hide`ot #display elementu, bet kā to var panākt? var $j = jQuery.noConflict(); $j(document).ready(function() { $j(".search_find").keyup(function() { var searchbox = $j(this).val(); var dataString = 'search='+searchbox; $j.ajax({ type: "POST", url: "<?=$dir;?>/search.php", data: dataString, cache: false, success: function(html) { $j("#display").html(html).show(); } }); }); });
 4. Jā, jau paskatījos pirms tam, bet kaut kā neaizgāja. Vai nevarētu palūgt mazliet detalizētāk pastāstīt, kā tieši input laukā rakstot tiek nosūtīts pieprasījums?
 5. Sveiki. Vai ir iespējams, ka lietotājs var ierakstīt input vai textarea laukā tekstu, kur tās vērtība(value) tiek nosūtīta uz x.php?value, kur x.php apstrādā saņemto get value un atgriež atpakaļ iznākumu, kas izpildījās x.php?value= rezultātā.
 6. Sveiki. Izmantojot google maps, vai būtu iespējams, ka lietotājs automātiski var noteikt attālumu starp divām vajadzīgām vietām un iegūst to kilometros? Doma ir tāda, ka cilvēks ievada vietu X un vietu Y, tiek automātiski aprēķināts attālums starp abām vietām un tad tas tiek pareizināts ar noteiktu koeficientu, kā rezultātā lietotājs iegūst iznākumu.
 7. Neesi Tu neko ne pircis, ne Tev kāds ir devis, tā kā beidz te batonus bāzt ausīs. :D
 8. Un kā tas izskatītos, ja man ir zināms tikai pieskaitāmais dienu skaits? $dienas=1; $x=date("d.m.Y", strtotime("$dienas day")); echo $x; Vai var arī, ka ir izņēmums un pieskaita no Mon-Fri? andrisp atļāvās palīdzēt ;) http://paste.php.lv/5036ff96fbd02b8fb3ff24c5902491b3?lang=php
 9. Labs vakars. Vai ir iespējams, ka "strtotime" pieskaita tikai darbadienas, tas ir no Mon-Fri, nenjemot vērā Sat un Sun?
 10. Vajadzētu izvilkt datus no tabulas, kurā viens no laukiem ir datums. Datuma tabulas laukā ieraksti ir yyyy-mm-dd. select * from table where datums='yyyy-15-12' Tātad, lai netiek ņemts vērā gada(yyyy), jo yyyy var būt jebkāds, bet gan tik mēnesi (mm) un dienu (dd). Ja nesaprotami uzrakstīju, tad vajadzētu izvilkt precīzāk datus priekš dz/d, neatkarīgi, kurā gadā dzimis.
 11. Paldies par variantiem, bet andrisp jau paspēja palīdzēt. :) $first = true; cikls { if (!$first) echo ','; tiripiri; $first = false; }
 12. Tātad, vajag izvilkt datus no kverija un ielikt iekš JS masīva: var id=new Array('id1', 'id2', 'id3'); Daru jau pavisam vienkārši un izvelku šādi: //sql var id=new Array(<? while($row=mysql_fetch_array($sql)) { echo "'id".$row['id']."',"; } ?>); Izvade: var id=new Array('id1', 'id2', 'id3',); bet tad sanāk, ka arī aiz pēdēja id ir kommats (,), bet kā šamo dabūt nost? Varbūt kaut kā savādāk var?
 13. Vajag, lai katru reizi ģenerē citu skaitli, lai katru reizi sanāk izvilkt citus datus. No 1. līdz 10000. var iztrūkt jebkurš skaitlis. Man nevajag atrast iztrūkstošo ID, bet gan izvilkt kveriju, select * from kkas where id="randomnumber", kurā randomnumber ir intervālā no 1. līdz 10000 un, ja kverijam ir nulle rezultātu, viņš šamo atkārto, kamēr iegūst vismaz vienu rezultātu.
 14. Labvakar. Tātad ir ieraksti (ID), piemēram, no 1. līdz 10000. Vajadzētu, lai ģenerē skaitli no 1. līdz tam 10000. un tiek izvilkts ieraksts. Nasing spešl, bet ir viens knifs, ka kāds (ID) varētu būt izdzēsts, tad vajadzētu, lai ģenerē pa jaunu. Tobiš ģenerē tik ilgi, kamēr ir veiksmīgs kverijs. Varētu palīdzēt? Vakarā nu galva galīgi nedomājas. :)
 15. mach1ne^

  print

  Tomēr, vismaz firefoxam, var noņemt to. Pie print preview opšeniem.
×
×
 • Create New...