Jump to content
php.lv forumi

Treaktors

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Treaktors

 1. lai mazāks čakars noņemšu vispār nost un kopēšu savādākā veidā,savādāk pavadu atrisinot pārāk daudz laika
 2. Problēmu uzrāda kā Forbidden You don't have permission Tikai nezinu kā to risināt?
 3. Uzliekot uz lapas atkal nestrādā, uzlec login forma ievadu visu pareizi, bet rādās šis, kas par problēmu?
 4. Pagaidām izdevās, nezinu kur bija kļūda, vairākas reizes ģenerēju paroli līdz aizgāja
 5. Pieejas dati ir pareizi, bet logā parādās [Wed May 23 12:04:04.020754 2018] [authn_file:error] [pid 1756:tid 1664] (OS 5)Access is denied. : [client ::1:49894] AH01620: Could not open password file: C:/xampp/htdocs/TD/protect
 6. Šādu jau mēģināju, login logs ir bet kā ierakstu vajadzīgo, tā uzmet The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Either the server is overloaded or there was an error in a CGI script.
 7. Pamēģināju tagat arī ar base64, vienalga nestrādā, visu laiku met The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Either the server is overloaded or there was an error in a CGI script.
 8. Sveiki! Kā visvienkāršāk uzlikt lai tikai vienai no vairākām lapām tiek klāt tikai ar paroli, izmēģināju uz localhost ar .htasccess un .htpasswd failiem, bet man nekas nestrādā, kā uzstādu tā pats vairs netieku iekšā caur login formu
 9. Sveiki! Uztaisīju pieteikuma formu, localhostā viss ok, bet uzliekot uz lapas, garumzīmes izmainās uz arābu burtiem, datubāzē uzlikts uz utf8_latvian, pieteikumā vārds atnāk ar garumzīmēm, bet viss pārējais ir ar arābiskiem simboliem, var kāds palīdzēt? Kā piemērs: piegؤپdؤپtؤپjiem un citؤپm treإ،ajؤپm personؤپm, kas nodod Personas datus, ka tiks nodroإ،inؤپta nodoto Personas datu pilnؤ«ba un pareizؤ«ba.2.3. Nepiecieإ،amؤ«bas gadؤ«jumؤپ Datu subjekts ir tiesؤ«gs jebkurؤپ laikؤپ grozؤ«t, papildinؤپt vai dzؤ“st Personas datus, kas par viإ†u saglabؤپti viإ†a lietotؤپja kontؤپ.
 10. Nedaudz jā, mācos tikai, bet kautkā jau viss izdodas
 11. Tikai tagat rodas jautājums kā panākt to ka reģistrētajam e-pastam nosūta apstiprinājuma ziņu?
 12. Atrisināts, pieliku ? trim($_POST['email']):""; un viss aizgāja
 13. ''text'' nomainīju uz ''email''
 14. datubāzi veidoju pēc šāda CREATE TABLE IF NOT EXISTS `user` ( `id` int(11) NOT NULL AUTO_INCREMENT, `email` varchar(255) NOT NULL, `active` tinyint(1) NOT NULL, PRIMARY KEY (`id`), UNIQUE KEY `email` (`email`) )
 15. Sveiki! Uztaisīju uz ātro reģistrācijas formu tikai e-pastam, no sākuma gāja bet tad kaut kas nobeidzas un datubāzē e-pasta vietā rādās cipars 1 vai vispār neaizsūtās, ir kāds variants kas varētu būt pa kļūdu? kods: <?php require('connect.php'); // If the value are posted, insert them into the database. $email = isset($_POST['email']); $query = "INSERT INTO `user` (email) VALUES ('$email')"; $result = mysqli_query($connection, $query); if($result){ $smsg = "Veiksmīgi reģistēts"; }else{ $fmsg ="Reģistācijas kļūda"; } ?> <html> <head> <title>User Registeration Using PHP & MySQL</title> <!-- Latest compiled and minified CSS --> <link rel="stylesheet" href="https://maxcdn.bootstrapcdn.com/bootstrap/3.3.7/css/bootstrap.min.css" > <!-- Optional theme --> <link rel="stylesheet" href="https://maxcdn.bootstrapcdn.com/bootstrap/3.3.7/css/bootstrap-theme.min.css" > <link rel="stylesheet" href="styles.css" > <!-- Latest compiled and minified JavaScript --> <script src="https://maxcdn.bootstrapcdn.com/bootstrap/3.3.7/js/bootstrap.min.js"></script> </head> <body> <div class="container"> <form class="form-signin" method="POST"> <?php if(isset($smsg)){ ?><div class="alert alert-success" role="alert"> <?php echo $smsg; ?> </div><?php } ?> <?php if(isset($fmsg)){ ?><div class="alert alert-danger" role="alert"> <?php echo $fmsg; ?> </div><?php } ?> <h2 class="form-signin-heading">Please Register</h2> <div class="input-group"> <input type="text" name='email' class="form-control" placeholder="E-Pasts" required> </div> <div class="checkbox"><input type="checkbox" required name="checkbox" value="check" id="agree" /><a href="policy.php">Es esmu izlasījis un piekrītu privātuma politikai</a> </label> </div> <button class="btn btn-lg btn-primary btn-block" type="submit">Apstiprināt</button> </form> </div> </body> </html>
 16. neizmantojot wordpress planus nav savādāks veids? Jo kopija man stāv uz localhost
 17. Sveiki! Kas man reāli ir vajadzīgs lai pārliktu savu wordpress lapu uz savu personīgo domenu? Doma ir paņemt domenu no nic.lv bet nezinu kas jādara tālāk?
×
×
 • Create New...