Jump to content
php.lv forumi

Forums


hackerman

Recommended Posts

Sveiki!

 

Vārdu sakot, es instalēju Forumu (Invision Power Board).

Nezinu kapēc tā, bet agrāk man nebija problēmu... Es visu VEIKSMĪGI ieinstalēju Un šitais jau seko pēc CLICK HERE TO LOG IN : Šitāds erorrs man ir pirmo reizi, bet atkārtojas gan uz hostinga, gan uz mana PC. :(

Varbūt kāds ir saskāries ar šādu problēmu un var man palīdzēt... (think)

Cerams, ka atradīsies kāds...

 

 

bildītes:

 

Pārādu šeit ka viss ir sekmīgi ieinstalējies

 

Un šitais jau seko pēc CLICK HERE TO LOG IN

 

 

P.S. Foruma versija ir: Invision Power Board 2.1.7

 

P.S. Esmu pārinstalējis vairākas reizes un ir testēta arī Invision Power Board 2.1.6 versija, iznākums tas pats :(

 

Man pašam liekas ka vaina ir servera konfigurācījā (think) ... tikaj kur un vai vispār manas aizdomas ir pareizas :D

Edited by hackerman
Link to comment
Share on other sites

ok....tnx, mēģināšu nomainīt :)

 

 

eeem...varbūt kāds varētu iedot, vai vismz pateikt linku uz kādu vietu, kur var dabūt skinus tam forumam? Pagaidām pameklēšu Googlē, bet tomēr būtu labāk, ja kāds pateiktu...

 

Man vienkārši nav faila ko viņš pieprasa:

IPB WARNING [2] ipsclass::require_once(/export/storage0/data/www/xxxxx/public_html/forums6/cache/skin_cache/cacheid_2/skin_global.php)

 

 

Un dīvaini ir tas, ka es tos pašus failus iedevu draugam un viņam aizgāja...Nu tik stlubs es arī nevarētu būt, ka nejēdzu ieinstalēt forumu :D Citi forumi iet, nezin kapē...

Edited by hackerman
Link to comment
Share on other sites

EDITED:

 

Paldies visiem, kas man centās palīdzēt...Atrisināju to noslēpumaino mīklu :D:D:D

Vnk meklējot googlē skinus, es nejauši uzdūros šim:

http://forums.invisionize.com/lofiversion/...hp/t114906.html

Tur ir visa mana problēma :P

Linku atstāju jums, lai nākamreiz, kad citam gadās tāda ķibele, lai zin kas par vainu :P

 

Mana problēma bija tas

$INFO['safe_mode'] = 1;

Kas bija jāzilabo conf_global.php :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
×
×
  • Create New...