Jump to content
php.lv forumi

web engine


sezams

Recommended Posts

Kaads varbuut ir publiceejis vai grasaas publiceet savu web engine? Cik Latvijaa atrodu web engines tik amatieru vai viduveeju programmeetaaju. Kaapeec lielie php&mySQL monstri nepublicee savas, lai jaunie vareetu pamaaciities?

Ja kaads ir publiceejis varbuut var iemest te linku vai arii tie kuri nav publiceejushi var atsuutiit e-mailu man uz adresi [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc ka tomēr ienāk dzīvē brīdis, kad izlemj, ka ar kāda CMS "domāšanas" veidu un iespējām tev nepietiek. Es labāk taisu "moduļus" - klase priekš mysql, priekš bilžu samazināšanas, priekš aptaujas, priekš sabranchotā menu vairākās valodās u.tml. - un katru reizi salieku kopā kaut ko jaunu, ar savām fiškām.

 

Of course, neviens neliedz jau gatavu CMS pārdot kādas firmas lapai, un ja kādama tas izdodās, tad no manas puses krogu viņiem rokās (es arī tā daru).

Link to comment
Share on other sites

ā jā. laikam redzēju to engīni.

Nepatika uzreiz tas, ka vairākām vienveidīgām sadaļām tika veidoti atsevišķi php faili, tad kad tās varēja "pārslēgt" ar papildus GET mainīgo no vienas un tās pašas struktūras.

Link to comment
Share on other sites

Starp citu, sviesc, Tev primaaraas atleegas (ID), tabulaam ir tinyint! Tas noziimee, ka tabula max var satureet 127 ierakstus! Ir jaataisa vismaz mediumint kaa ID :) Savaadaak jau tagad Tev tur nevar pievienot komentaaru :D

Link to comment
Share on other sites

Nu man liekas ka web dzinji butu jalieto, ja :

  • esi iesacejs un gribi redzeet kaa tas viss notiek un tad uztaisiit savu
  • tev nav laiks taisit pasham savu, kursh domats prieksh kaut kaa nenozimiga
  • ja gribi sev web lapu, bet negribi visa taja iedzillinaties, jo kompi nemaz neintresee

Bet parejos gadijumos labaak taisi pats, lai saprastu kaa tas viss iet.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
×
×
  • Create New...