Jump to content
php.lv forumi

adsense


niklawz

Recommended Posts

Kaarteejais toposhais biznesa cilveeks! ;)

Apsveicu!!! Lai veicas!

Domaaju gribeetaaju buus daudz piedaliiies tavaa super-duber-krutajaa 1000-tajaa forumaa, kas atrodami netaa,pie tam anglu valodaa.

Un summinjas,domaajams, arii Tev naaks griezdamaas! :)

Es gribu buut moderators tavaa forumaa un arii REAALI saakt pelniit naudu.

Manaam pazinjaam arii ir projekti un trafiks un daudz vairaak kaa 500 dienaa, nez kaapeec es veel neesmu miljonaars?

Domaa useri to vien dara, kaa klixo pa reklaamaam un linkiem?

Bet nu tas taa, gluzi mans domas...

 

nauda nenāks tikai ar adsense. nāks arī caur vairākām affiliate programmām un izsolēm.

Link to comment
Share on other sites

Mani neprecīzie novērojumi liecina, ka klikškina apmēram 5%.

No 500 apmeklētājiem varētu uzklikškināt 25 cilvēki.

Cik maksā par vienu klikški?

Sporta pēc to var darīt.

Link to comment
Share on other sites

Mani neprecīzie novērojumi liecina, ka klikškina apmēram 5%.

No 500 apmeklētājiem varētu uzklikškināt 25 cilvēki.

Cik maksā par vienu klikški?

Sporta pēc to var darīt.

tas atkarībā no adsense un veiksmes ;)

no 0.1 $ līdz daudz dolāriem..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pats sadarbojos ar textads.lv. Ja cilvēks uzkliko portāla uz visiem textads banneriem, tad 50 sant viņs var portalam nopelnīt. Ja piedabon vēl kādu, kas var katru dienu uzklikot, tad jau salecās tā summa. Pagaidām mēneša laikā esmu savācis ap 50 Ls. Nekāda vaina. Ņemot vērā, ka unikālie dienā ap 300.

Link to comment
Share on other sites

Vidējs informatīvais portāls dienā ar Adsense var dabūt ap 5$ no 1000unikāliem, bez pašklikošanas.

Ja paeksperimentē un padomā līdzi lietotāju vidējaai domāšanai un precīzi izvieto reklāmas, tad var dabūt pat 20$ no 1000unikāliem dienā.

Vēl ir ļoti atkarīgs no portāla tēmas.

Ja portāls ir ļoti vispārīgs un tur ir kaut kāds funny pictures, tad par kliku būs vidējis 3 centi.

Ja portāls ir par kādu kokrētu tēmu, kuras produkti vai pakalpojumi ir salīdzinoši dārgi - tehnika, auto, finanses, utt. Tad par vienu kliku vidēji būs 30-40 centi, bet man pieredzē lielākais par kliku ir bijis 2,71 $.

Ā un protams atkarīgs no kurienes ir lietotāji. Ja lietotāji ir no Latvijas tad maksā maz, ja no ASV, tad 5-10 reizes vairāk, jo tad tiek attēlotas dārgākas reklāmas, kuras Latvijas lietotājiem neattēlo.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...