Jump to content
php.lv forumi

RSS barotnju skripts


artissco

Recommended Posts

Sveiki,

 

man pavisam vienkaarsha probleema, man vienaa lapaa (PHP) vajag sataisiit taa, lai raadaas rss zinjas no vairaakaam rss barotneem kopaa. tas ir, taa lai taas buutu pareizaa laika seciibaa saakot ar jaunaako... izrakaaju netu, bet lielaakaa dalja ir maksas pasaaciens...

 

ideja ir vienkaarsha:

uztaisiit php failinju ar skriptu un listi ar vajadziigajiem rss... neko vairaak, css domaaju, ka pats samociishu kaadu vajag...

Link to comment
Share on other sites

Es saprotu, ka subforuma apraksts ir: "Teitan nāk rakstīt tie, kurus interesē kāds konkrēts PHP skripts -- kur dabūt, kam iedot, vai arī ar ko kopā to uzrakstīt. "

 

Bet nu reālā situācija ir tāda, ka tāpat vien te neviens ar skriptiem nemētājas parasti. Protams, ja man būtu zināms kāds free skripts, kas to dara, es tev viņu uzreiz iedotu. Bet nu tu pats viņus visus varētu arī gūglē sameklēt.

 

http://www.google.lv/search?hl=lv&q=php+rss+parser

Link to comment
Share on other sites

"Teitan nāk rakstīt tie, kurus interesē kāds konkrēts PHP skripts -- kur dabūt, kam iedot, vai arī ar ko kopā to uzrakstīt. "

 

it kaa atbilstu shim punktam, nu ja nee, tad sorry... bet paldies par linku, pats mekleeju peec mazliet savaadaakiem vaardiem, gan jau shoreiz atradiishu

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...