Jump to content
php.lv forumi

Ieteikums


Recommended Posts

Shaubos ka php.lv buutu jeedziigi njemties ar kaut ko citu nevis webiskaam lietaam/risinaajumiem piem Delphi..

Variant svareetu buut python, perl kursh vai ja piemiedz acis pat VB (asp) kuri var tikt izmantoti kaa serverside analogi php..

 

Bet nu tu vari ierosinaat taadu sadalju ieksh http://www.sarunas.lv tur diskusiju teemu loks ir krietni plashaaks..

Link to comment
Share on other sites

Shaubos ka php.lv buutu jeedziigi njemties ar kaut ko citu nevis webiskaam lietaam/risinaajumiem piem Delphi..

Tā kā mazliet rakņājos pa Delphi, varētu pretstatīt, ka ar Delphi var radīt tās pašas CGI programmas, kas būtu pielīdzināmas Perlam. Agrāk pat bija kaut kāds search engīnis, līdzīgs Texinatoram, kuram pieprasījums gāja uz cgi-bin/search.exe?...

Vai arī .NET, kurš atļauj to, kas tev uztaisīts iekš *.exe pārtaisīt par web-interfeisu.

 

Bet nu tomēr piekrītu, ka tādiem jokiem tomēr vajag atsevišķus forumus.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja taa runaajam tad Delphi ir pieejams arii PHP frameworks kas ljauj executeet php scriptus kaa rii nolasiit mainiigos delphi (softiskaa videe) :) un pat izmantot kaa scripting valodu softu buuveeshanaa.. :)

php4Delphi

 

Bet tas ir tāds ārprāts, ka esmu no tā drīz vien atteicies (bija doma iebūvēt VenPadā).

Link to comment
Share on other sites

Nu ja taa runaajam tad Delphi ir pieejams arii PHP frameworks kas ljauj executeet php scriptus kaa rii nolasiit mainiigos delphi (softiskaa videe) :) un pat izmantot kaa scripting valodu softu buuveeshanaa.. :)

php4Delphi

 

Bet tas ir tāds ārprāts, ka esmu no tā drīz vien atteicies (bija doma iebūvēt VenPadā).

Veciit nesaki..

Es patesteeju viss griezhas ka prieks..

 

Buus jaapsver iespeejas kur jamo pielietot - itkaa nav ljoti daudz variantu bet sho to jauku ganjauka izdomaat var.

 

Venpadaa ja kas vari iebuuveet jamo kaa php koda parseeshanas - izvades fiichu, jo stradaaja itkaa aatri un saliidzinoshi korekti.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...