Jump to content
php.lv forumi

jautaajums par div


sn1per

Recommended Posts

es lapai apakshaa gribu pielikt div`u ar piemeeram 'created by' uzrakstinju, to ieliekot divaa, viss iet ok, bet ja man lapaa saturs ir iiss, un ieprieksheejais div`s beidzas ekraana viduu, tad shis 'created by' div`s sanaak lapas viduu... es meeginaaju

.end {
position:absolute;
bottom:5px;
}

tad atkal opera raada visu ok, bet MS IE6 raada to poziiciju atkariibaa no ekraana augstuma nevis no visas lapas augstuma, respektiivi ja lapa ir 1.5 reizes garaaka nekaa ekraana augstums, tad noscrollojot liidz lapas apakshai shis .end div`s sanaak lapas viduu... ceru ka saprataat domu un pastaastiisiet man, kaa uztaisiit, lai neatkariigi no lapas teksta satura .end div`s vienmeer buutu lapas apakshaa...

Link to comment
Share on other sites

Ar pliku CSS šodien tas nav iespējams.

Tev vajag izmantot java script: noteikt augšējo divu beigšanos, lietotāja loga lielumu, sava apakšdiva augstumu un atkarība no visa tā absolūti nopozicionēt šo te apakšdivu. Ir tāda Javascript funkciju bibliotēka X, kas tev varētu palīdzēt: http://www.cross-browser.com/

Link to comment
Share on other sites

Fatalis: pilna lapa ar "floatējošiem" blokiem, kuriem ir gan "float: right;", gan "float: left;". Vari iedomāties? Un tagad vienu bloku vajag zem visiem šiem. Vari iedomāties? Tad, lūk, rakstu "clear: both;".

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...