Jump to content
php.lv forumi

Par Php Uztureeshanu


Vortals

Recommended Posts

Man interesee, ar kaadu softu(serveri) var uztureet php maajas lapas? Es uztaisiiju maajas lapu, bet nekaadi nevaru palaist on-line:( Ja kaads man var sniegt padomu, buushu pateiciigs! Taatad, man interesee ar kaadu serveri es varu uztureet php maajas lapas un kas ir vajadziigs papildus( ja vajadziigs)?

Link to comment
Share on other sites

Man interesee, ar kaadu softu(serveri) var uztureet php maajas lapas? Es uztaisiiju maajas lapu, bet nekaadi nevaru palaist on-line:( Ja kaads man var sniegt padomu, buushu pateiciigs! Taatad, man interesee ar kaadu serveri es varu uztureet php maajas lapas un kas ir vajadziigs papildus( ja vajadziigs)?

Standarta variants:

Apache - ir gan dokumentaacija, gan downloads...

PHP- arii ir gan dokumentaacija, gan downloads..

Ja vajadziiga datubaaze, tad visprastaakais veids ir MySql ir viss vajadziigais...

Tas viss ir freeware...

 

BTW: man radaas jautaajums, kaa tu savu lapu testeeji, ja tev nav PHP?

Link to comment
Share on other sites

PHP uzturēšana un uzstādīšana! Manuprāt dažādas lietas. Par, ko šeit vispār iet runa? Uzsturēt var dažādi, uzinstalē un gaidi kamēr kads nonesīs, vai pedantiski atjaunot php mod. Rekā sanāca ar php 4.3.0 :)

 

Bet ja tev vajag vietu, kur nolikt php lapu, tas jau ir pavisam cits stāsts.

Link to comment
Share on other sites

Ja nemaldos kadu laiku atpakalj Coolynx centas ieksh http://pods.lv kaut kada veida vismaz apraxtit ka uzliek apache un php...anyways protams ir liela skjirba vai to dara uz win32 mashinas vai *NIX mashinas..ja paliekam pie 1a varianta, tb win32, tad nu laikam vieglakais celjs laikam bus: velkam msi install packages un instalejam, gan apache gan php...anyways lielakais pisax sakas kompilejot apache.conf un php.ini, kaa ari neaizmirstam tos ini un dllus iemest pareizajas direktorijas, lai tie modulji rukaa kaa nakas. Jebkura gadijumaa lasam rtfm readme.txt :) Ja vajaga tik tieshaam daudz vairaak pastastit, tad nu saki. :))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mācies lietot $_SERVER, $_SESSION, $_FILES, $_COOKIE, $_GET, $_POST, $_REQUEST ...

Ja tu vēlies programmēt ne tikai sev, bet arī kādam citam, tad par ieslēgtajiem globāļiem aizmirsti.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Khe... nav jau gruuti, bet ja useris atnes *engine* kura sastaav no 80 php failiem, un jaasaliek extract funkcija tikai tajos kuros tiek izmantoti areejie dati, ti. kur postojaas vai getojaas dati, tad visu paarskatiit ir nepaaraak interesanti... B)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...