Jump to content
php.lv forumi

Lauks pēc nr


Valcha

Recommended Posts

Sveiki! Vai ir kāda iespēja atlasīt kaut kā līdzigi "select column(5) from tabula". Esmu nomocījis gogli, bet tāpat neko tā nesaka.

Vispār es izmantoju šajā gadījumā odbc uz access mdb (iepriekšējā programmera kļūda), bet domāju,a ideja orāklī vai mysqlā varētu būt līdzīga. Varbūt kāds kaut ko var ieteikt..

 

Kādreiz iedomāties nevarēju, ka kolonnu vārdus varētu DB tabulās likt ar garumzīmēm un atstarpēm, bet pat tā tur ir. :D To gan izdomāju, kā apiet.. :)

Link to comment
Share on other sites

Ir Access DB, pie kuras slēdzos klāt caur ODBC un man vajag atlasīt where lauks='blablabla'. Bet problēma tāda, ka tur lauku nosaukumi ir ar garumzīmēm un atstarpēm. Nevar jau rakstīt where mājas krāsa = 'dzeltens'. Piemēram :)

 

Pārsaukt laukus nevaru, jo uz tiem griežas vēlviena sistēma un es darbojos ar datubāzes ik-dienas kopiju.

Link to comment
Share on other sites

To es arī biju iedomājies. Ja nu galīgi cits neko neieteiks, tad nu fetčošu php masīvu. Tikai tas, protams, nozīmē, vispirms atlasīt visus datus un tad tik no tiem fetčot. Bet nu ko darīt. Pagaidīšu līdz rītam, varbūt vēl kāds ko ieteiks. Paldies, Andri, par to pašu :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...