Jump to content
php.lv forumi

Config


Gacha

Recommended Posts

Nu sākšu ar to, ka esmu galīgs iesācējs php pasaulē. Nu no viena čoma dabūju lapas engine un tagad mēģinu izprast tos principus un itkā jau izdodas. BET ir problēma, kaut kādi errori .Shis ir mans config fails

<? 
 switch ($id) { 
   case "1":
     $pg_body = "page1.php";
     break;
   case "2":
     $pg_body = "page2.php";
     break; 
   default: 
     $pg_body = "start.php";   
  }
?>

 

un te buus lapa1

<? include("config.php"); ?>    un veel visi teibli un parejais

 

un te index

<? include("config.php"); ?> 
<? include($pg_body); ?>

 

un kad to palaizhu tad vinjsh bllauj kaut kaadus errorus, ka nevar atrast page1 un page 2m, bet index lapa straadaa norm. Luudzu paliidziet gribu iemaaciities kaut to saakumu lai vareetu kusteeties uz priekshu

Link to comment
Share on other sites

Nu sākšu ar to, ka esmu galīgs iesācējs php pasaulē. Nu no viena čoma dabūju lapas engine un tagad mēģinu izprast tos principus un itkā jau izdodas. BET ir problēma, kaut kādi errori .Shis ir mans config fails

CODE 

<?

switch ($id) {

  case "1":

    $pg_body = "page1.php";

    break;

  case "2":

    $pg_body = "page2.php";

    break;

  default:

    $pg_body = "start.php"; 

  }

?>

 

 

 

un te buus lapa1

šitas kā jau zināms būt navigācijas veidotājs
un te buus lapa1

CODE 

<? include("config.php"); ?>    un veel visi teibli un parejais

 

 

 

un te index

CODE 

<? include("config.php"); ?>

<? include($pg_body); ?>

 

 

 

un kad to palaizhu tad vinjsh bllauj kaut kaadus errorus, ka nevar atrast page1 un page 2m, bet index lapa straadaa norm. Luudzu paliidziet gribu iemaaciities kaut to saakumu lai vareetu kusteeties uz priekshu

Nu tā to

1. include($Pg..) mainīgo iemet pēdiņās

2. kā jau hu_ha minēja pārbaudi php.ini failā vai register globals uz On vai off :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ai sorry man bija gramatikas klluuda es tajaa lap1 biju ierakstiijis cofig.php nevis config.php. Tapeec atcerieties - nevienmeer kklluuda var buut skriptaa, bet var gadiities tik mullkkiigi kaa man.

Link to comment
Share on other sites

:)

njaa. ak shii ljaunaa debagoshana.

man arii ir gadiijies izmeegjinaaties visperversaakaas idejas, lai noveerstu gljuku skriptaa. kad jau esmu galiigi izmociijies, izraadaas, ka viss tieshaam ir kaut kaada viena simbola iztruukums/liekums... :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...