Jump to content
php.lv forumi

sesijas


ray

Recommended Posts

lieta tāda, ka es uztaisīju ielogošanās sistēmu, bet nocācu pēc problēmas, ka pēc ielogošanās man iz izveidota sesija $_SESSION['auth'] = 1; un kad aizveru pārlūku viņa tik un tā ir saglabājusies un nav pātraukusi darbību nākošreiz, kad es ieeju lapā.

Kā lai panāk to, ka pēc pārlūka aizvēršanas vai tā, ka lapā nav notikusi darbība apmēram 5min, sesija pātrauc savu darbību?

Link to comment
Share on other sites

Vai php.ini nav mainīts session.cookie_lifetime ?

 

Proti ja tas ir kaut kas cits nevis 0, tad sesijas cookijs (kurā glabājās sesijas ID) paliek derīgs (iestādīto laiku) arī pēc pārlūka aizvēršanas un tas nozīmē ka lietotājam otreiz atverot lapu sesiju var turpināt..

Link to comment
Share on other sites

Vai php.ini nav mainīts session.cookie_lifetime ?

 

Proti ja tas ir kaut kas cits nevis 0, tad sesijas cookijs (kurā glabājās sesijas ID) paliek derīgs (iestādīto laiku) arī pēc pārlūka aizvēršanas un tas nozīmē ka lietotājam otreiz atverot lapu sesiju var turpināt..

 

kā var apskatīties un mainīt to session.cookie_lifetime?

Link to comment
Share on other sites

kā var apskatīties un mainīt to session.cookie_lifetime?

Ja win tad ir taada Kruta programminja kaa Notepad

+ vel svariiga lieta ir nepiecieshamas Rokas Ljoti veelams normaalas nevis liikas vai abas kreisaas ...

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Ja win tad ir taada Kruta programminja kaa Notepad

+ vel svariiga lieta ir nepiecieshamas Rokas Ljoti veelams normaalas nevis liikas vai abas kreisaas ...

 

 

atverot pliku notepad neko neizdarīsi :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...