Jump to content
php.lv forumi

Viesu grāmata


Enchanted

Recommended Posts

He he.. es savas mājas lapas GB nosaucis jau gadiem ilgi esmu par muldētavu! :D Lai vai kaa, kāpē daži saka ka naf jēga, ja uztaisa GB, tas ir oki! mazlietiņ pārveido skriptu, var uztaisīt tādu lietu, ka Admiņiem nosūta ieteikumu! Redz tikai admiņi! Vairakus GB saliekot kopā, prasts forums var sanākt, protams tur vairāk ar mainigajiem (variableem) vajadzēs paspēlēties! Vai tas viss forumošanas prieks būtu baudāms! Vēl jau kas teica ka GB, vai Forumiem jābūt piebāztiem ār daudz iespējām? Tik pat labi galvenais ka k-ko uzrakstīt un viss!

 

P.S. Viens cilvēks man paprasīja lai ātri uzmeikoju News skriptu, kur shams var pievienot sev caur admini ziņas! :D Nu tad es izoperēju vienu guest booka skriptu.. uztaisīju ka ziņu var pielikt no admiņa, a visu redz pirmajā lapā vnk. user! :)

Link to comment
Share on other sites

Vēl jau kas teica ka GB, vai Forumiem jābūt piebāztiem ār daudz iespējām? Tik pat labi galvenais ka k-ko uzrakstīt un viss!
Jēgpilni. Davaj arī šeit sāksim kautko uzrakstīt. Tas tak ir galvenais.

 

Kopumā par tavu postu runājot - jā, gatavas viesugrāmatas ir labs pētīšanas un eksperimentu trusītis iesācējiem.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...