Jump to content
php.lv forumi

Atkal forums


Jackal

Recommended Posts

Nu beidzot mans forums buus gatavs tikai vēl viena problēma komentus es izvelku

 

select `forums_id`,`date`,`time`,`nickname`,`comment` from `forums` where `forums_id`='$topic_id

 

bet problēma tāda, ka komentu un topiku tabulu id nesakrīt tā kā vajadzētu un iznāk, ka varu katram topikam pievienot tikai vienu komentu. Kā lai izvelk pareizi tos komentus?

Link to comment
Share on other sites

Nekā! Veido pareizu datubāzes struktūru (katram komentam savu ID, un katram komentam norādi foruma ID (foruma_id)).

edit: Izvēlies pareizo foruma sadaļu kur ievietot topiku un sakarīgāku topika nosaukumu!

Edited by MakaTaNaw
Link to comment
Share on other sites

Nu es tagad uztaisiju šitādu skriptu http://paste.php.lv/3560 kurš ieliek un pēc tam izņem no datubāzes komentārus, bet kaut kut kur ir kļūda, jo atkal nepareizi izņem komentus. Man gan liekas, ka kaut kas nav pareizi ar $_GET, jo visus komentārus saliek pie pirmā topika, un pārējos topikos komentāru nav. Lūdzu palabojiet

Link to comment
Share on other sites

Dotajā skriptā kļūda nevarētu būt, meklē citur, iespējams ka $_GET['topic_id'] nav definēts, tāpēc tas kā norādīts skriptā ir 1.

 

Tikai nesaprotu kāpēc liec ciparus kā tekstu DB ? ('$topic_id') ?

Link to comment
Share on other sites

Šitas jau man bija, bet nākamajā lapā attrodas

<?

if(isset($_GET['topic_id'])){$topic_id = $_GET['topic_id'];} else {$topic_id = 1 ;}

?>

<?

if(isset($_GET['topic_id'])){$topic_id = $_GET['topic_id'];} else {$topic_id = 1 ;}

?>

 

Vai varētu būt, ka otrais $_GET nedarbojas, jo attrodas citā php tagā, pirmais $_GET strādā, bet otrs nē?

Link to comment
Share on other sites

Tad es nesaprotu kā var neiet te būs viss skripts http://paste.php.lv/3561 iet tikai pirmais $_GET nākamie divi nestrādā un paņem 1 un tāpēc visus komentārus pieliek pie pirmā topika, kura id ir 1. Te vēl būs iepriekšējās lapas skripts, kur tiek definēts $_GET varbūt tomēr šeit ir kļūda, bet man liekas, ka te viss ir pareizi.

 

<?

function connect(){

$savienojums=mysql_connect("localhost","root","") or die ("Unable connect to server!");

mysql_select_db("database",$savienojums) or die ("Unable connect to database!");

}

connect();

$kom=mysql_query("select `topic_id`,`topic`,`topicname` from topic");

while($row=mysql_fetch_array($kom)){

$topicname=$row['topicname'];

$topic_id=$row['topic_id'];

echo "<table border='1' width='700' height='25' cellspacing='0' bgcolor='#E0E0E0'><td width='500' height'25'>";

echo '<a href="forums.php?topic_id='.$topic_id.'">'.$topicname.'</a>';

echo "</td></table><br>";

}

mysql_close();

?>

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...