Jump to content
php.lv forumi

ielaades lielums


leisure

Recommended Posts

a ko es zinu?! :D

ir jau tikai viens veids kā izvadīt datus no php - echo/print. viss kas nav iekš php tegiem (<?php ?>), pats izvadās (attiecīgi vai iekš mainīgā/funkcijas vai uz ekrāna).

ob() ir veids, kā savākt (un izpildīt) visu izvadīto kontentu un izgāzt viņu visu vienā reizē. bez ob() viss tiek izvadīts/izpildīts secīgi.

ob() labums ir tāds, ka var izmantot Header() funkciju + dalīt contentu ar callback (ja pareizi saprotu no manuāļa).

 

templeitu sistēma ir veids kā savākt ienākošos datus un izveidot no tiem izejošos (un attiecīgi izvadīt).

 

nu tas tā.. maniem vārdiem.

vienvārdsakot - ātrākais ir visu izvadīt pa tiešo, bez nekādas apstrādes un čakarēšanās ar templeitiem. jo kā laacz jau ir teicis "php pats par sevi ir templeitu sistēma"

Link to comment
Share on other sites

cenzēt tev jau vajag ievades datus līdz ar to pietiek apstrādāt tikai piemēram ievades komentāru, nevis veselu komentāru bloku.

pietam tādas lietas kā cenzūru ir efektīvāk taisīt tieši pie ievades nevis izvades. nu salīdzini pats - vai nu apstrādā komentāru ievadot viņu vai arī visus komentārus pie izvades.. tur tā starpība var būt pat miljons reižu uz vienu funkcijas izsaukumu (atkarībā no postēšanas vs apskatīšanas skaita).

protams, tas nav diez cik dinamiski un ērti, ja lieto BB markupus, vai ko tādu

Link to comment
Share on other sites

tas nav errors, bet gan koda loģika :)

uztaisīt var simtos dažādu veidu un nekur nav teikts, kurš no tiem ir pareizākais. es jau arī nepretendēju uz labāko risinājumu, kā ne kā arī tik amatieris esmu ;)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...