Jump to content
php.lv forumi

File Upload


.:G:.

Recommended Posts

jau uzrakstīju...

manuprāt ir pilnīgi nepareizi kādam dot gatavu kodu...

ja nevari no labi uzrakstīta manuāla ( kur kods ir priekša ! ) dabūt to ko tev vajag tad... sorry...

 

taču man tie neaizgājā.

palīdzēt atrast problēmu gan es atbalstu... tikai pasaki kas nestrādā... ir neskaitāmi daudz iemeslu kapēc kaut kas var "neaiziet" un ja tu nedod kaut ko pēc kā es ( vai jebkurš cits ) to problēmu var identificēt ta... nekā...

Link to comment
Share on other sites

man parādās šitāds te pie move_uploaded_file :

SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid/gid is 501/501 is not allowed to access / owned by uid/gid 0/0 in /opt/stchurch.eclub.lv/test.php

un pie copy :

Unable to open 'G:PROFILEDesktopaut.htm' for reading: No such file or directory in /opt/stchurch.eclub.lv/test.php.

Link to comment
Share on other sites

cik es sapratu ta PHP ir Safe Modē un tāpēc tiek pārbaudīts vai direktorijs uz kuru fails tiek uploadots pieder tam pašam kam pieder tas skripts...

tātad principā direktorijam uz kuru tu uploado ir japieder tev... bet ar free hostingu... īsti nezinu... gan jau kāds pateiks kaut ko precīzāk...

Link to comment
Share on other sites

2CryCat: baigi besii tas direktorijs viirieshu dzimta. Cik zinu, krievu/anglju/vacu vairaak sliecas uz sievieshu dzimtas "direktorija", citaadi veel kaads saaks folderijas raxtiit ;) bet tas taa

 

ja php ir ieksh safe mode tev vienkaarshi vareetu buut piegriezta pieeja sisteemas temporaalam buferim (resp. kur faili tiek uploadeeti peec defaulta), lasi - vispaar nedriixt uploadeet failus.

+ redzams, ka tur kaads linuuzis staav. Tad tur ir veel striktaak ar failu pieejas tiesiibaam.

Par tiem ..._FILES, apskaties printr_r($GLOBALS); vai kaut kur vispaar paraadaas tavs uploads.

 

Contact your server administrator. ;)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...