Jump to content
php.lv forumi

.:G:.

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  67
 • Joined

 • Last visited

About .:G:.

 • Birthday 11/19/1984

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

.:G:.'s Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. Kāpēc man strādā rmdir, bet nestrādā mkdir ar mapēm kurām ir apache useris, ja manuālī abiem rakstīts: When safe mode is enabled, PHP checks whether the directory in which you are about to operate has the same UID (owner) as the script that is being executed. Abas komandas tiek izpildītas vienā un tajā pašā failā.
 2. Jā un ja es vēl kautko mācētu no linux komandām.... exec, passthru,proc_open, shell_exec, system, exit, show_source, curl_init, curl_exec() has been disabled for security reasons :D :D :D
 3. izdomāju ka varētu uztaisīt kaut ko ar redirektiem - aizsūtam uz falu kuram ir apache useris nomainām mapju userus uz tādu kādu vajag un redirektējamies atpakaļ. Un kaa ir ar rmdir vai tai vajadzeetu strādāt uz mapēm uz kurām nestrādā mkdir?
 4. Ko tas iepriekš uzrakstītais nozīmē. :))
 5. Ieliku pnp piedāvāto kodu : SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid/gid is 48/48 is not allowed to access ....... owned by uid/gid 2615/1000 in ...... on line .... uztaisīju failu ar apache tiesībām un mēģināju tajā includot citus failus man atkal met ārā to pašu kļūdu?
 6. Nulles man ir saliktas! Arī pnp kods (kaut kas līdzīgs) ir mēģināts un nav gājis.
 7. direktorijas arii nevar uztaisiit :( owner 48:48 Access drwxrwxrwx
 8. Bet kaa ir ar rmdir, ja ir safe mode tad jau arii tai nevajadzeetu straadaat, taa sapratu peec manuaalja, bet man tajaa pashaa failaa kur ir mkdir ir arii f-ja ar rmdir un taa straadaa?
 9. Izmeegjinaaju chown un --- Operation not permitted Kā lai uztaisa mapi kuraa php var kautko ierakstiit?
 10. Kā lai panāk, lai viņš nemaina to owneru, vai arī kā lai dabū gatavu ka tajās mapēs var kautko ierakstīt ar PHP. Ar chown nemēģināju, bet apskatījos manuālī un tur stāv rakstīts ka chown arī pārbauda uid/gid, tāpēc pieņemu ka viņš neko nespēs izdarīt.
 11. 777 failus ierakstiit arii nevar
 12. Kaa lai panaak ka var ierakstiit?
×
×
 • Create New...