Jump to content
php.lv forumi

Http_referer


CryRat

Recommended Posts

hi ppl... long time not seen ;)

 

vobšem lieta tāda:

parasti rakstīju $_SERVER['HTTP_REFERER'] un nebij nekādu problēmu bet nesen pēc Apachi & PHP & visa pārējā pārinstalēšanas sāka rādīt šitādu: "Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in * on line *" :\

kaut kā dadomājos izmantot getenv('HTTP_REFERER') viss itkā būtu skaisti... bet vienkāršhi interesēja... kapēc tā... kur palika tas $_SERVER['HTTP_REFERER'] ? kā viņam būtu jābūt pareizi ? ja tā ir konfigurācijas vaina tad kas un kam jāspaida lai varētu normāli izmantot $_SERVER...

Link to comment
Share on other sites

php.ini pamaini error_reporting

piem shitaa:

error_reporting  =  E_ALL & ~E_NOTICE

nu to es itkā zināju... gribi teikt ka tā ir vienīgā atšķirība ?

$_SERVER['HTTP_REFERER'] rāda Notice a getenv('HTTP_REFERER') nerāda neko ?

tas šhito lietu padarītu vēl muļķīgāku kam tas vajadzīgs ?! nu labi... laikam nav svarīgi... thx anyway...

Link to comment
Share on other sites

Kings iesaka "netīro" programmēšanas stilu. Nerūpējies par kļūdas cēloni, noslēp tās paziņojumu... aijaijai!

Rat, varbūt konkrētajā gadījumā parametram refer nav vērtības un tādēļ tas vispār sistēmā netiek inicializēts?

Link to comment
Share on other sites

Varbuut patraapiijaas PHP versija, kur kaut kaads gljuks superglobaalju veidoshanaa?

 

Vai netiek izmantots ieksheejs redirects ar gzip/Zend/suutiiti kaadi spec. headeri?

 

vienmeer paliidz

print_r($_SERVER);

vai

print_r($GLOBALS);

 

inijaa kaut kur bija kkas par "Servera parakstu" un vai raadiit info par serveri vai nee, resp, $_SERVER vareetu buut tukshs, jo taa noteikts ini (safe mode?).

Link to comment
Share on other sites

Kings iesaka "netīro" programmēšanas stilu. Nerūpējies par kļūdas cēloni, noslēp tās paziņojumu... aijaijai!

Rat, varbūt konkrētajā gadījumā parametram refer nav vērtības un tādēļ tas vispār sistēmā netiek inicializēts?

Offtopiks,

bet PHP savaa buutiibaa ir netiira programmeshanas valoda jebshu galiiga anarhija, proti, variabljus principaa nedefineejam (uzliekam to pashu ~E_NOTICE) viss notiek on the fly, variablju tipi pie kaajas - stringus saskaitam ar skaitlju tipiem, ar stringiem veicam matemaatiskas funkcijas) un ja kaut kas nepatiik piebaazham '@' priekshaa un vispaar visus erorus suutam uz vienu vietu :)

Link to comment
Share on other sites

Varbuut patraapiijaas PHP versija, kur kaut kaads gljuks superglobaalju veidoshanaa?

 

Vai netiek izmantots ieksheejs redirects ar gzip/Zend/suutiiti kaadi spec. headeri?

 

vienmeer paliidz

print_r($_SERVER);

vai

print_r($GLOBALS);

 

inijaa kaut kur bija kkas par "Servera parakstu" un vai raadiit info par serveri vai nee, resp, $_SERVER vareetu buut tukshs, jo taa noteikts ini (safe mode?).

well... nu $_SERVER nav tuk

Link to comment
Share on other sites

ēē tā... es te bišku paskatījos un lieta tāda ka iepriekš bija display_errors = 0 un ta ar es nekā neredzēju īstenībā tas HTTP_REFERER iekš $_SERVER parādās tikai tad kad viņš ir... nūū... ja tu tiko ierakstīji to adresi tad $_SERVER['HTTP_REFERER'] ir nevis "" bet vispār nav tāda HTTP_REFERER... un ja jau viņa nav ta ar parādās tā notice...

tātad viss ir normāli :) es tikai tagad domāju ko izmantot labāk... laikam pofig tās notices jāizslēdz i viss... nav jau errori...

btw thx par atsaucību ;)

Link to comment
Share on other sites

Ņe trogaķ notisi!

 

if (!$_SERVER['QUERY_STRING'])

$_SERVER['HTTP_REFERER']=$_SERVER['PHP_SELF'];

 

if (isset($_SERVER['HTTP_REFERER'])) ... else augstākminētais

 

Man vispār tāpēc i funkcija srv()

 

srv($param)

{

if (isset($_SERVER[$param])) return $param;

return;

}

 

un ta nevar baidīties raxtīt echo 'You came from'.srv('HTTP_REFERER').'!'; ar visiem notīšiem.

Link to comment
Share on other sites

Ņe trogaķ notisi!

 

Man vispār tāpēc i funkcija srv()

 

srv($param)

{

if (isset($_SERVER[$param])) return $param;

return;

}

 

un ta nevar baidīties raxtīt echo 'You came from'.srv('HTTP_REFERER').'!'; ar visiem notīšiem.

heh... nu paldies paldies kā redzu ta iekš php.lv vēl joprojām ir cilvēki kas centīsies palīdzēt arī pēc problēmas atrisināšanas :D long live php.lv !

nu labi ja nopietni ta... nezinu... itkā jau jā sakarīgi... bet kaut kāda funkcija... nu nezinu... man tas kods līdz šim ir diezgan vienkārš un... nu es vēl padomāšu... vēlreiz paldies ;)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...