Jump to content
php.lv forumi

Queries Un Tables Utt.


Uldeens

Recommended Posts

Man taa pasmagi ar teksta izvadiisanu uz ekraana ar PHP bet gribu jau to ielikt DB.

 

Es iisti nesaprotu ko noziimee

 

Tables

QuERIES???

 

Ka man taisiit to DB?? Tipa panem NEW DB ievadi DB nosaukumu.Tad es saprotu man vajag nemt tables un taisiit to tabulu.

A QUERIES ko ar to dariit?????

 

Paldies.

 

AA un veel Taa mascon ir taad tiiri normaala programma(izskataas vismaz iesleedzas viegli TIKAI JAAUZKLIKSKINA :D ) bet man taa ir tik uz 15 dienaam un

 

kameer iebrauksu ko dariit buus jau beidzies triaals..Juus saprotiet ko man vajag ZAALES prieks programmas ilgmuuziibas,vai kaada labaaka versija kur mani netiranizee uzraxts ka palika 3dienas..Ja var mos kaads links.

 

 

Paldies

Link to comment
Share on other sites

Par programmām - vienmēr ir kāda www.astalavista.us (ja kas, visi ir tank;a un nezin kas tas ir). Pagūglē (www.google.lv) par MySQL Front, vai pat labāk MySQL FrontEnd (abi divi labi der importam/exportam), EMS MySQL Manager (būtībā kaut ko maxā, bet ja uzliek krievu regional settingus, piereģistrēsies kā exUSSR member), MySQL CC (mysql control center, pašu MySQListu iztrādāts rīks), WinSQL (nu tas, ja vajadzēs ar ODBC mocīties), phpMyAdmin beigu beigās (nu nepatīk man viš - nevar salikt atsevišķu ūzeru pieejas).

Visur pieeja līdzīga: pieslēdzies/pieregīstrē hostu (parasti localhost ar root jūzeri un bez paroles), tad veido datubāzes un tajos iekšā tabulas - kā analoģija Excelis - dokuments ir "datubāze", bet tā "lapas" Sheets - ir "tabulas". Query ir komanda SQL valodā, kura tiek sūtīta datu bāžu serverim.

Link to comment
Share on other sites

phpMyAdmin beigu beigās (nu nepatīk man viš - nevar salikt atsevišķu ūzeru pieejas).

Nu tu mani pieviili :)

Vai tad tik gruuti atraut config.inc.php un pielabot savaam vajadziibaam lai buutu multijuzeri?

 

Es piem uzbliezhu shitaadaa variantaa ar apaches basic auth palidziibu..

 

if($PHP_AUTH_USER=='useris') {

 

$cfgServers[1]['user'] = 'somedbuser';

$cfgServers[1]['password'] = 'someuserpasw';

$cfgServers[1]['only_db'] = ''

} else {

 

$cfgServers[1]['user'] = 'root';

$cfgServers[1]['password'] = 'uberpw';

$cfgServers[1]['only_db'] = '';

}

Link to comment
Share on other sites

Labi, varbūt man bija veca versija (tāpēc vēlākās arī neskatījos) - tur visi slēdzās no sākuma caur vienu "rootu" un tikai pēc tam varēja nomainīt ūzeri. Cik atceros, bija arī problēmas ar eksportu/importu ar stringiem ar apostrofiem.

Aizgāju googlēt jaunu versiju.

 

Laikam kāds grib, lai es šovakar iepostēju šeit savu 200-to postu.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...