Jump to content
php.lv forumi

Kaa?


jonass

Recommended Posts

Cits jautājums: vai tev maz IR tas SMTP serveris?

Ja strādā uz lokālā datora (nav izejas uz netu), tad mail() vietā php ilgi gruzīsies un izmetīs kļūdu. Lai paskatītos, vai tavs mails skaisti nosūtīsies (īpaši, ja mēģināsi kādreiz sūtīt attachus), tef vajadzēs uzlikt savu mail-serverīti (MDaemon, ja pietiks prāta), vai vismaz maila pārtvērēju (Es lietoju Advanced Direct Remailer, kurš parāda oriģinālo maila sourci, kādu to jāveido iekš php vai telneta).

Link to comment
Share on other sites

Ja tev vajag nosūtīt "uz" apollo, smtp, un it īpaši apollo smtp tev nav jāraksta. Cita lieta, ja tu gribi uzrakstīt mailu, it kā "no" apollo. Būtībā tu raxti mail() parametros "kam","no","teksts","papildus parametri" - un tu vari sūtīt mailu uz _jebkuru_ adresi, it kā no _jebkuras_ adreses (esi dzirdējis par mail-bomberiem?), tikai tik un tā kaut kur parādīsies, ka tavs "no" būtībā ir nosūtīts caur kādu citu serverīti. Ja iedosi savu meilu, es tev aizsūtīšu meilu no :ph34r: [email protected], tikai redzēsi, ka tas būtība izgājis caur kādu 195.x.x.x.

Ja atkal tev vajag rakstīt mailu _tieši_ no apollo (par kura prieku par tādu faktu neesmu pārliecināts), tad parasti noder accounts uz tā, un tad mazliet papingot kaut ko līdzīgu mail.apollo.lv. Man ping mail.pollo.lv uzrādīja smtp.apollo.lv [80.232.168.211].

 

Droši vien vispār saputroju navagam galvu :blink:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...