Jump to content
php.lv forumi

Kā pāradresēt domēnu no hoste.lv uz forumation.net?


jashars

Recommended Posts

Sveiki,esmu iesācējs un no domēniem ļoti maz ko sajēdzu. Jūs man vienkāršā mēlē varat izskaidrot, kā pāradresēt iegādāto domēnu no hoste.lv uz forumation.net. foruma mājaslapu?

 

Domēnu iegādājos pa 8.60Ls bez hostinga. Viss apsiprināts, tikai kad mēģinu forumation ievadīt jauno domēna vārdu, man raksta erroru, ka ("The supplied domain name is not well configured. You have no CNAME redirecting to mansdomens.forumation.net")

 

hoste aizrakstīju uz e-pastu, viņi man raksta šo:

 

Jums ir domēna DNS ierakstam CNAME ir jāuzliek mansdomens.forumation.net

To variet izdarīt tur, kur hostējas domēna DNS ieraksti. Ja Jums ir pie mums arī hostinga plāns, tad to variet izdarīt caur hostinga kontrolpaneli.

 

Tālāk cik sapratu, man bij jāiet uz hoste kontrolpaneli, pie mana pasūtītā domēna uzspiedu "Manage nameservers" un ierakstīju mansdomens.forumation.net, taču atkal kļūda, ka

mansdomens.lv cannot be managed automatically - please contact support regarding any changes you want to make

 

Atkal rakstu hoste par šo paziņojumu, viņi man atraksta šādi:

 

Tur nav norādīts CNAME ieraksts, jo tad šāds paziņojums neuzrādītos

 

Es prasu, kur tad to cname vajag ievadīt? Šie saka:

Kur Jūs uzturiet sava domēna DNS ierakstus? CNAME ierakstus norāda pie domēna DNS uzturētāja. Pie mums ir iespējams uzturēt domēna DNS ierakstus hostinga klientiem savā kontā, vienam pašam domēnam nav hostinga konts, tāpēc arī nav iespējams uzturēt DNS tikai vienam pašam domēnam.

 

Un tagad vēršos pie jums, kā lai šito tagad saprot, kāds var paskaidrot normālā valodā lūdzu? Tad es varu vai nevaru pāradresēt to savu domēnu uz forumation.net? Un kā to izdarīt?

 

Paldies jau iepriekš!

Link to comment
Share on other sites

Parasti domēnu pāradresēšana notiek tās firmas mājas lapā, kurā tu reģistrēji minētos domēnus. Firmas mājas lapas vienmēr piedāvā iespēju pie reģistrācijas izveidot kontu, caur kuru pieslēdzoties, tu vari atrast kontroles paneli, kur atradīsi domēnu uzstādījumus. Ja nesanāk atrast, meklē FAQ vai arhīvā dokumentāciju, kur viss būs aprakstīts, vai arī sazinies ar servisa daļu.

Link to comment
Share on other sites

Parasti domēnu pāradresēšana notiek tās firmas mājas lapā, kurā tu reģistrēji minētos domēnus. Firmas mājas lapas vienmēr piedāvā iespēju pie reģistrācijas izveidot kontu, caur kuru pieslēdzoties, tu vari atrast kontroles paneli, kur atradīsi domēnu uzstādījumus. Ja nesanāk atrast, meklē FAQ vai arhīvā dokumentāciju, kur viss būs aprakstīts, vai arī sazinies ar servisa daļu.

Tur ir vienkārši tāda aile, kur jāievada jaunā domēna adrese. Bilde pielikumā. Jāgaida kāds, kurš arī reģistrējies tai forumotion, gan jau sapratīs...

post-8623-0-19194100-1332150133_thumb.jpg

Edited by jashars
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...