Jump to content
php.lv forumi

Kāršu spēle


laucinieks

Recommended Posts

Tātad trenējos un taisu kāršu spēli, esmu ticis tik tālu, ka esmu savadījis visu kāršu datus datubāzē un esmu izvilcis viņus ārā.

Tātad mēģinu ar while ciklu izdarīt tā, lai uz ekrāna parādas 1 kārts, kas automātiski mainās refreshojot lapu un attiecīgi 3,2 vai 1 aizklāta kārts, to var redzēt skriptā. Vēl ir uz rokas man 6 kārtis, kas ir apzīmēts ar $cards, un refreshojot lapu vēlētos lai būtu tā, ka tā viena atklātā kārts mainās un arī kārtis uz rokām mainās. It kā ja es nelieku while ciklā, tad viņš izmet visas 7 kārtis vienādas, bet ja es ielieku while ciklā, tad tiek izmestas visas 52 kārtis 6x.

Tātad vēl vienu reizi pateikšu, kas būtu vajadzīgs -

1) Uz galda ir 7 atklātas kārtis 1 (galda kārts) un 6 (rokas kārtis).

2) Refreshojot lapu šīs kārtis mainās.

3) Visas 7 kārtis nedrīkst atkārtoties.

 

Kods - http://paste.php.lv/6dafef5d19dc7fc27d406eaaccab7ac4?lang=php

 

Ceru, ka varēsiet palīdzēt.

Laucinieks

Link to comment
Share on other sites

Uztaisi Loģisku darbību virkni, piemēram, sev uz lapas.

Tad tik pat loģiski, nemainot šā darba loģisko un skaitlisko saraksta secību, pārveido to PHP valodā, lai viss turpina strādāt kā esi iecerējis.

P.s. es arī sev taisīju spēlīti, kur bija diez gan pamatīga loģiskā daļa. Taisīju vienreiz, sapratu, nesanāca. Viss pametu. Atpūtos kādas dienas pāris. Piesēdos un izdomāju, ka var arī savādākā veidā to panākt. Un re kā, pat sanāca.

Tikai dari + meklē Google pēc keywordiem, būs vismaz viens cilveks, kas būs gribējis kaut ko līdzīgu panākt, piemēram, kādu funkciju gribējis taisīt vai tml. Apstrāde ta vienāda, bet mērķis savādāks.

Veiksmi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...