Jump to content
php.lv forumi

Dw / Encodings


murks98

Recommended Posts

Vai kāds "pavisam nejauši" nav izpētījis DreamWeaver-a encoding failus (tb tos, kas mitinās iekš Dreamweaver MXConfigurationEncodings)?

 

Vai arī zin, kur var atrast ko palasīties par to, kas tiem vēderā?

 

Gribētos panākt, lai var no, piemēram, Word bez liekas bakstīšanās ar copy&paste iegūt win1257 kodējuma tekstu iekš DW.

 

P.S.

Ierakstīt vienu ne līdz galam saprastu, 1257 atbilstošu rindiņu ieksh EncodingMenu.xml un noklonēt fake Win1257.xml protu, bet gribētos panākt maksimālo komfortu :)

Link to comment
Share on other sites

Paldies, LorDRameX, protams, par atsaucību.

 

Bet tomēr ieteiktu vispirms izlasīt, un tad atbildēt (no offence here :D).

 

Tevis piedāvātais ir tieši tas, par ko es jau jautājumu uzdodot teicu, ka

 

1) es to jau sen sen pats protu, un attiecīgi vēlreiz to nebūt nemeklēju,

 

un ka

 

2) es vēlos atrast pilnvērtīgu risinājumu

(tb nevis no other.xml noklonētu failu Win1257.xml (patiesībā tas klons ir dummy fails bez jebkādas pārkodēšanas), bet "īstu" Win1257.xml, ar latviešu burtiem atbilstošu saturu, un ar visām no tā izrietošajām priekšrocībām manas sūrās dzīves atvieglošanā).

 

Un piedevām gribētos saprast arī par iekš EncodingMenu.xml uzdotajiem parametriem (charset, fontgroup, macfontscript, winfontcharset) - ko tie nozīmē/kādus vajag/kur var tos apskatīties priekš 1257.

 

Gribēt jau laikam nav kaitīgi, vai ne?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

update:

 

izskataas, ka taada placebo win1257 gadiijumaa DW uzvediiba ir atkariiga no taa, kaada valoda ir uzlikta iesh Windows Regional and Language Options kaa default valoda programmaam, kas nesaprot Unicode.

 

Ja tur ieliek Latvian, tad paste straadaa taa, kaa to gribeetos. Ja ir kaada cita valoda, kaut vai English (kaa man), tad nekas vairs nestraadaa.

 

So .. tomeer buutu patiikami, ja izdotos atrast risinaajumu, kas nav atkariigs no Windows latviskoshanas ..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...