Jump to content
php.lv forumi

Tabulu izveide, kuras automātiski saskaitās


verd

Recommended Posts

Sveicināti, esmu jauniņais gan šajā web, gan arī PHP zināšanās. Man radās jautājums, vai varētu man pastāstīt kā tas notiek un varbūt kas , kur jaraksta, lai izveidotu tabulu ,kura pēc attiecīgās Formas aizpildes saskaitās , tākā excelī, vai arī , kā varētu excel tabulu dabūt iekš web, lai viņa nezaudētu funkcionalitāti?

 

Kā varētu tas noritēt?

Piemēram, es izveidoju formu, kur jaieliek bilde, jaieraksta, piemēram vienā ailē skaitlis 3, pēc tam kad tas ir izdarīts jaspiež, piemēram uz pogu - nosūtīt.

Pēc attiecīgās komandas, tas skaitlis 3 aiziet uz tabulu. Tabulā automātiski viņš saskaitās un izvada rezultātu.

Ceru, ka sapratāt, un spēsiet palīdzēt, vieglāk sakot , tā kā NHL līgu web'os, kad ievieto screen un uzvaru vai zaudi uz tabulas pašas saskaitās.

Link to comment
Share on other sites

Sākumā izdomā vai Tu šo visu programmēšanu domā nopietni... ja jā, tas būs jāsāk ar pamatiem. Un to ko vēlies, varbūt pēc mēneša varēsi izveidot!

 

Kā tad būs?

Link to comment
Share on other sites

Lai maksimāli ātri izveidotu to, ko gribi...

 

HTML (koda struktūra)... pēc tam tagi kā "form", "input", "button"; tad "table", "tr", "th"...

Tad vai nu PHP... vai nu JScript (ar jQuery būtu pavisam vienkārši, bet nebūtu labi sākt uzreiz ar gatavu "framework'u").

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...