Jump to content
php.lv forumi

Dll Truukumi


Recommended Posts

[email protected]

 

Man te taada probleminja instaleejos ar vissaadiem php apache xitami mysql utt. vairaakas versijas liku un njeemu nost. un tagad nevaru nevienu vairs iisti atpakalj uzinstaleet!!!! Vienmeer it kaa uzinstaleejas bet kaa meeginu palaist taa tik aiziet juura ar truukstoshiem *.dll failiem odbc32.dll odbcint.dll utt. vai tieshaam naaksies wisu windowu paarinstaleet? it kaa jau nav probleemu disks majaas ir un tas aiznjem kaadas 50 min. uzinstalet bewt tad man jaaraksta diskos vajadziigais infs lai saglaabtu failus. Vai nav nekaads savadaaks veids? esmu meginaajis instaleet katru atsevishkji un arr phptriad phpdev easyphp un nevienu nevar uzinstaleet

waiting for answer :(

DelNet

Link to comment
Share on other sites

Nu ko.. brēc ka truukst "odbc32.dll".. nu tad uz spiežam "Start" -> "Find" un meklējam to nelaimīgo dll. Ja nav tad Tev to vajag kaut kur dabūt, ja ir tad skaties vai pareizā vieta tas *.dll. un tā uz priekšu, vajadzētu sanākt - teorētiski! Ja negribi tā, un negribi windowu pārlikt, tad vēl vari padomat par Linux uzlikšanu.

Link to comment
Share on other sites

Taisniiba jau vien ir tos *.dll jau var dc++ atrast tikai jaaskataas kurai progai un kaadai versijai vijni ir es jau biju taa iesaacis bet slinks esmu peec vella :)

Un runa neiet par konfiguraaciju ar to man nekad probleemas nav bijushas

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...