Jump to content
php.lv forumi

Netieku gala! Esmu iesacejs!


names2

Recommended Posts

Sveiki!

 

 

Tatad,es ieliku login skriptu,kas apvienots ar ipb forumu index.php faila! Viss ir jauki paradas majas lapa! Viss kartiba! Tur ira tas ficas Vestules,labot profilu iziet utt!

Problema ira tada,ka kad panemu piemeram labot profilu,mani atstaj taja pasa lapa un tikai maza kvadrata,nevis parmet uz forumu!

 

Skripts,ka es izmantoju: <div align="left"> <iframe src="skripti/monitors.php" frameborder="0" scrolling="no" width="180" height="190"></iframe></div>

 

 

Varbut ira nepareizi? Busu pateicigs par jusu palidzibu!

Link to comment
Share on other sites

Skripts,ka es izmantoju: <div align="left"> <iframe src="skripti/monitors.php" frameborder="0" scrolling="no" width="180" height="190"></iframe></div>

tas ir ifreims , citiem vardiem runajot esi iekljavis to skriptu kaa atseviskju lapu, kura protms to forumu (vai kas tev tur ir) paraadiis tajaa pashaa ifreimaa (tajaa pashaa kur bija tas logins), pati lapa jau apaksaa ir ieladejusies pilniibaa ...

ja tev login ir atseviskjaa freimaa, tad protams japastaasata lai parladee pamat lapu, nevis ifreima izmantoto lapu

Link to comment
Share on other sites

tas ir ifreims , citiem vardiem runajot esi iekljavis to skriptu kaa atseviskju lapu, kura protms to forumu (vai kas tev tur ir) paraadiis tajaa pashaa ifreimaa (tajaa pashaa kur bija tas logins), pati lapa jau apaksaa ir ieladejusies pilniibaa ...

ja tev login ir atseviskjaa freimaa, tad protams japastaasata lai parladee pamat lapu, nevis ifreima izmantoto lapu

 

 

 

ne pats logi skripts ira uz php jau gatavu dabuju! bet vnk ka var savadak so dalju parveidot: lai parmet uz to forumu nevis atstaj taja iframe?

Edited by names2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...